Upravit stránku

FV - Plast zahájil účast na Big 5 a zaplavil Dubaj

Špičková kvalita, moderní materiály, inovativní technologie a řešení. To vše představuje FV - Plast jako přední český výrobce trubek, tvarovek a armatur, které slouží pro instalaci studené a teplé vody a podlahového a ústředního vytápění. To vše a mnohem víc mají tentokrát možnost spatřit návštěvníci mezinárodního veletrhu The Big 5 v Dubaji, kterého se FV Plast pravidelně  zúčastňuje.

Kromě sortimentu pro rozvody vody a vytápění, získávání obnovitelné energie a další aplikace v průmyslu FV - Plast v Dubaji ukázal novinku. V rámci strategie vývoje a výroby systémů pro hospodaření s teplem uvnitř budov představuje odborné veřejnosti plošný chladicí a topný systém FV DELGADO.

Jedná se o nejnovější generaci děleného systému s flexibilními hliníkovými registry chlazenými 8 mm polybutenovou trubičkou, který je použitelný jak v kombinaci se sádrokartonovými stropy či stěnami, tak i s akustickými stropními panely.

Nabízíme nejen samotné části systému, ale i návrhy a projekty, včetně technického poradenství při montáži.

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti