Upravit stránku

Projektování rozvodů vody a vytápění

 Jste projektant a hledáte to pravé pro svůj projekt? Požadujete dlouhodobou životnostvysokou kvalitu za přijatelnou cenu? Pak jste správně na stránkách naší firmy FV - Plast. Jsme specialisté na výrobu a s tím související vývoj plastových systémů pro tlakové rozvody pitné vody a teplé užitkové vody, ústředního a podlahového vytápění. Pracujte s tím nejlepším a dostupným materiálem. Zanecháte nejen dobrý dojem, ale také kvalitně odvedenou práci.

Proč volit výrobky FV - Plast?

  • jsme tradiční český výrobce
  • umožnit co nejefektivnější a nejspolehlivější realizaci rozvodů vody a vytápění je náš cíl
  • nabízíme opravdu kvalitní produkty, garantujeme na ně 15 let záruku
  • víme, co chtějí a potřebují instalatéři a jejich projektanti
  • naše výrobky jsou úspěšné i v zahraničí
Ať už chcete do projektu použít vicevrstvé PPR trubky se skelnými vlákny, které se vyznačují více než 50letou životností, nebo by se vám spíše hodil materiál pro změnu směru rozvodu v podobě PPR kolena s kovovým závitem, jistě si vyberete z našeho sortimentu. Uzavírat nebo regulovat vodní cestu vám pomohou například kohouty kulové plastové nebo ventily plastové přímé. Nezbytnou součástí dobře fungujícího rozvodu vody nebo vytápení je kvalitní těsněníspolehlivé upevňovací prvky.

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti.