Upravit stránku

Jsem instalatér, topenář

Jste instalatér nebo topenář profesionál a sháníte potřebný materiál pro svou práci? Pak jste správně na stránkách naší firmy FV PlastJsme specialisté na výrobu a s tím související vývoj plastových systémů pro tlakové rozvody pitné vody teplé užitkové vody, ústředního a podlahového topení. Pracujte s tím nejlepším a dostupným materiálem. Zanecháte nejen dobrý dojem, ale také kvalitně odvedenou práci.

Proč právě výrobky FV Plast? 

  • jsme tradiční český výrobce
  • náš cíl je umožnit co nejefektivnější a nejspolehlivější realizaci rozvodů vody a topení
  • naše produkty jsou opravdu kvalitni, garantujeme 15 let záruku
  • víme, co chtějí a potřebují instalatéři
  • naše výrobky jsou úspěšné i v zahraničí
Ať už poptáváte například vicevrstvé PPR trubky se skelnými vlákny, které se vyznačují více než 50letou životností, nebo sháníte spíše vhodný materiál pro změnu směru rozvodu v podobě PPR kolena, jistě si vyberete z našeho sortimentu. Uzavírat nebo regulovat vodní cestu vám pomohou například kohouty kulové plastové nebo speciální plastové ventily. Nezbytnou součástí dobře fungujícího rozvodu vody nebo topení je kvalitní tepelná izolace a spolehlivé upevňovací prvky.

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti.