Upravit stránku

Precizní kontrola kvality našich výrobků

Všechno, co v naší firmě děláme, přizpůsobujeme tomu, aby rozvody vody a vytápění fungovaly v domovech i kancelářích zákazníků perfektně a bez problémů. Naše práce je odvedená dokonale tehdy, když je pro zákazníky nenápadná.

Za základ našeho úspěchu považujeme zejména důraz na kvalitu. Používáme výhradně evropské materiály nejvyšší jakosti, které společně s výslednými výrobky kontrolujeme ve vlastní specializované laboratoři.

Kontrola kvality je pro nás nejdůležitější

Proč si s námi můžete být jistí

Kvalita pro nás není pouze prázdné slovo. U nás se odvíjí od zařízení a jeho obsluhy, kterou tvoří praví odborníci. A ti jsou zárukou bezproblémové výroby. K ruce mají moderní stroje a zvládnou vyrobit i nejsložitější produkty. Bezchybné výrobní zařízení je pro nás po celou dobu existence jedním z prvořadých úkolů.

Pro naše výrobky platí v rámci Stavebního zákona povinná certifikace. Autorizovaná osoba, kterou je Institut pro testování a certifikaci ze Zlína, provede příslušné kroky a vydá časově ohraničený certifikát. Díky němu můžeme dále vyrábět. Autorizovaná osoba provádí po celou dobu platnosti namátkové kontroly ve výrobě i u našich prodejců.

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti.