Upravit stránku

Kde koupíte FV Plast

Naši flotilu nákladních vozidel rozpoznáte díky červené barvě i výraznému logu na silnicích bez problému. Abyste ale bezpečně nalezli i všechna naše prodejní místa a montážní firmy, umístili jsme je do interaktivní mapy, která vám jejich přesnou lokaci po pouhém kliknutí myší zobrazí. S mapou můžete pracovat hned několika způsoby:

1.    Do vyhledávacího pole zadejte danou lokalitu. Mapa vám zobrazí body (prodejní místa, centra, montážní firmy), které jsou tomuto místu nejblíže.
2.    Kliknout ale můžete přímo do mapy a daná místa si sami prohlédnout.
3.    Abychom vašemu požadavku co nejlépe vyhověli, vytvořili jsme pro vás speciální filtr. Vyhledat si tak samostatně můžete jednotlivá prodejní místa, centra, montážní firmy, ale i působiště našich obchodních manažerů či umístění centrály.

  • Centrála
  • Prodejní centrum
  • Prodejní místo
  • Montážní firma
  • Obchodní manažer

 

Máte konkrétní dotaz?

Naši obchodní manažeři vám rádi odpoví na jakýkoli dotaz týkající se našich produktů. Velice rádi vám ale předají i další informace související s vývojem, výrobou i přísnou kontrolou našich výrobků. Obchodního manažera můžete kontaktovat na základě místa jeho působnosti dle daného kraje:

Nenašli jste, co jste hledali?

Naše portfolio obsahující kvalitní trubky, tvarovky a armatury, které slouží pro instalaci studené a teplé vody, podlahového a ústředního vytápění i v rámci získávání obnovitelné energie, je opravdu široké. Pokud jste nenašli poptávaný produkt či potřebujete s jeho výběrem poradit, můžete se na nás obrátit také prostřednictvím kontaktního formuláře.