Upravit stránku

Podpora pro navrhování

Nosíte svůj projekt už nějakou dobu v hlavě? Přeneste ho na papír. Nebo lépe – pusťte se do online vizualizace s reálnými produkty a přesnými rozměry. Náš software pro návrh a výpočet rozvodů teplé a studené vody, teplovodního vytápění a podlahového, stěnového, či stropního vytápění nebo chlazení, je vám plně k dispozici. 

Ujasněte si, jaké výrobky budete pro realizaci projektu potřebovat. Umístěte je do prostoru, který bude simulovat prostředí, se kterým ve skutečnosti pracujete. Ověřte si, že bude vše fungovat tak, jak má, a že bude vaše objednávka obsahovat všechny důležité komponenty. V případě, že byste při práci s programem narazili na problém, využijte video manuálu či technických manuálů konkrétních produktů.
 

Software si jednoduše stáhněte na svůj disk PC a rozbalte. Po rozbalení Techconu je potřeba software nainstalovat a provést prvotní registraci, díky které obdržíte vlastní licenční kód. Po spuštění Techconu se můžete směle pustit do projektování. Pokud byste si nevěděli rady se základnímy funkcemi, můžete si stáhnout manuál v podobě video instruktáže krok za krokem. V programu můžete efektivně využívat knihovních prvků výrobků FV - Plast, a.s.

Software je k dispozici na stránce ke stažení zde: Software TechCON

Software pro projektování v BIM modelu ke stažení zde: Projektování v BIM modelu


Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti