Upravit stránku

O společnosti FV - Plast a.s.

Společnost FV - Plast, a.s. byla založena v roce 1990. Od začátku se specializuje na výrobu a s tím související vývoj špičkových trubek, tvarovek a armatur, které slouží pro instalaci studené a teplé vody, podlahové a ústřední vytápění, získávání obnovitelné energie a další aplikace v průmyslu a zemědělství. Zde najdete veškeré potřebné informace o společnosti, o její výrobní technologii a řízení kvality, o logistice, vývoji, výzkumu i dalších aktivitách.

V červenci 2021 koupila 100 % akcií společnosti FV - Plast, a.s. společnost Alca Group. Ta je vlastníkem společnosti Alcadrain, českého výrobce sanitární techniky s 9 dceřinými společnostmi v zahraničí. Vyrábí přes 1000 výrobků, které exportuje do více než 70 zemí světa, a zaměstnává 1000 lidí. Touto transakcí dojde k významnému posílení skupiny Alca na evropských trzích, zejména z hlediska nabídky sortimentních skupin.

Co jsme v minulém roce dokázali? Prolistujte si Výroční zprávu 2023

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti.