Upravit stránku

Videogalerie společnosti FV - Plast a.s.


Videa o společnosti

FV-Plast vyrábí to, co lidem každý den usnadňuje život. Vše, co v naší firmě děláme, podřizujeme tomu, aby instalace vody a topení fungovaly bezvadně. Bez toho, aby si toho lidé všimli. Tehdy totiž víme, že naše práce byla odvedena co nejlépe.

Jsme největším českým výrobcem plastových systémů, pro rozvod tlakové vody a topení. Vyrostli jsme ve společnost s významným postavením na trhu. Své čestné místo však máme i ve světě. Podívejte se na videa o naší společnosti. Dozvíte se více o nás, o našich produktech i o tom, pro koho jsou určené.


Videa z výstav

FV-Plast je pravidelným účastníkem mnoha veletrhů i výstav, a to na národní i mezinárodní úrovni. Na těchto výstavách představuje nové systémy pro chlazení i vytápění, hledá zde nové obchodní partnery a prezentuje své know-how. Podívejte se i vy na zajímavé rozhovory a reportáže z akcí a veletrhů, které FV-Plast navštívil.

Návody

Profesionálové u nás mají vždy tu nejlepší podporu. Pravidelně připravujeme užitečné návody, kde se dozvíte, jak používat naše produkty při své práci. Hodit se vám budou i užitečné tipy, jak zacházet s materiály a jaké příslušenství je pro práci s našimi výrobky nejefektivnější.

Videa z médií

I média si všímají firmy FV-Plast. V této sekci můžete prohlédnout reportáže a zmínky z televizních kanálů i dalších médií. Dozvíte se, kde FV-Plast hrál významnou roli a také, kde pomáhá. Vidět jste nás mohli například v Radách Ptáka Loskutáka, kde jsme referovali o podlahovém vytápění. Také jsme pro Prahu 1 připravili venkovní kluziště. Vidět tak můžete například video ze slavnostního zahájení.

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti