Upravit stránku

Záruka na výrobky FV - Plast, a.s.

Pod kontrolou máme vše od vývoje až po finální výrobek. Spokojenost zákazníka, který bude mít díky špičkovému produktu o starost méně, je naším hlavním cílem. Neustále se vzděláváme a investujeme do výzkumu moderních technologií, abychom mohli sebe i celý proces výzkumu a vývoje průběžně zdokonalovat.

Kvalitu výrobků máme ale pojištěnou několikanásobně, a to díky profesionální technice, prvotřídnímu materiálu a důkladné kontrole výrobků v naší vlastní laboratoři. A také prostřednictvím záruky. Kromě standardní dvouleté lhůty poskytujeme na několik našich výrobků také prodlouženou záruku

Prostudujte si pokyny uvedené v technických manuálech FV – Plast a seznamte se s produkty a jejich správným použitím, abyste jejich služeb mohli bez problému využívat i po záruční době. 

 

Záruka pro výrobky FV - Plast, a.s.

 

  • Výrobky FV - Plast, a.s. jsou vyráběny z materiálů předních světových výrobců.
  • Kontrola kvality se provádí trvale u všech produktů společnosti FV - Plast, a.s. jako součást výrobního procesu v souladu s evropskými a mezinárodními normami.
  • Společnost FV - Plast,a.s. má zaveden a od roku 2013 certifikován systém managementu kvality podle EN ISO 9001:2016.
  •  

Záruka je podmíněna dodržením pokynů stanovených výrobcem uvedených v Technickém manuálu FV - Plast.

Společnost FV - Plast, a.s. je pojištěna na odpovědnost za následné škody způsobené vadou výrobku do výše 26 000 000,-Kč.

 

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti.