Upravit stránku

Grafické podklady

Potřebujete využít logo naší společnosti? Níže najdete loga FV Plast ve všech dostupných barevných provedeních i formátech ke stažení. Při stahování vybraného loga nezapomeňte nahlédnout i do našeho logomanuálu, který vás provede příklady užití loga, základním vzhledem, barvami, stavbou loga a fontem.

Na červeno-bílé logo FV Plast ale narazíte i mimo online svět. Do výrazné červené jsme převlékli také naše nákladní automobily, které se starají o pravidelné zásobování našich smluvních zákazníků.

Nejste si jisti, v jaké podobě logo použít? Napište nám. Rádi vám poradíme, kterou variantu bude nejvhodnější zvolit. 

Loga barevná


Loga FV - Plast a.s. ( komplet )


Jak používat naše loga

Logomanuálpdf1.67 MB

Červenou na silnicích nepřehlédnete

  • Inovovaná flotila nákladních vozidel je zárukou, že každému z našich zákazníků dorazí objednané zboží včas a na správnou adresu.
     
  • Jako součást zvyšování kvality služeb našim zákazníkům byla doplněna flotila nákladních automobilů pro rozvoz zboží pro tuzemský trh a při té příležitosti byla všechna auta  „převlečena“ v duchu nového marketingového projektu. Naši pracovníci zajišťují pravidelné i mimořádné zásobování všech smluvních zákazníků na území České republiky a části Slovenska.

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti