Upravit stránku

Výzkum a vývoj plastových systémů

Prioritou je pro nás spokojenost zákazníků. Proto náš výrobní program, vývoj produktů, ale i cenu a použité technologie podřizujeme splnění jejich požadavků. Víme, proč jsme precizní. Trubky, tvarovky a další naše výrobky vyvíjíme tak, aby fungovaly bezvadně, nenápadně a zákazníci se o ně nemuseli starat. To je naším cílem.

Po celém světě sháníme poznatky, na základě kterých vyvíjíme špičková zařízení pro výrobu trubek, tvarovek a armatur pro instalaci studené a teplé vody, podlahové a ústřední vytápění, získávání obnovitelné energie a další aplikace v průmyslu a zemědělství. Abychom se udrželi na světové špičce, investujeme do výzkumu moderních technologií a využíváme spolupráci s výzkumnými a technologickými centry v České republice. To nám dává předpoklady k dalšímu zdokonalování a rozšiřování výroby.

Podporujeme vzdělávání

Věříme, že investice do vzdělání se jednou vrátí nám všem. Mladí studenti jsou přínosem pro vědu a výzkum, které provádíme v našich laboratořích při vývoji nových technologií. Proto spolupracujeme se studenty z Vysoké školy chemicko-technologické. Hledáme mezi nimi naše budoucí kolegy, vedeme odborné práce a pořádáme exkurze v naší společnosti. Vzájemná spolupráce s takovými mladými talenty je jednou z našich priorit, na které si zakládáme. Jejich poznatky i znalosti našich dalších zaměstnanců poté nadále rozvíjíme v rámci firemního vzdělávání.

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti.