Upravit stránku

Novinky

Milánský veletrh v plném proudu

Společnost FV - Plast v rámci skupiny Alca Group od dnešního dne představuje svůj sortiment na mezinárodním veletrhu MCE Milano, který se koná ve dnech 28.6. - 1.7.2022 v areálu výstaviště Fiera Milano. Na návštěvníky čeká unikátní neviditelný systém COMFORT pro vytápění i chlazení, nejširší nabídka trubek a tvarovek z materiálu PP-RCT, široký sortiment sanitárních systémů a novinka Alcasystém.

Navštivte nový showroom Praha

Elegance, design a inovace. To jsou hodnoty skupiny Alca Group, které se odrážejí i v našem novém showroomu v Praze. Přijďte se přesvědčit o prvotřídní kvalitě i luxusním designu produktů ALCA od tradičního českého výrobce.
Těšíme se na vás!

Seznamte se sortimentem FV – Plast, využijte nabídky školení.

Školení pro instalatéry a topenáře.

Nabízíme školení na celý sortiment FV – Plast, zejména pak na sortiment FV AQUA – systém pro kompletní řešení rozvodů vody a vytápění - a FV COMFORT – systém pro podlahové, stěnové a stropní vytápění a chlazení.

Nabízíme rovněž školení pro studenty a učitele SOU a SOŠ oboru instalatér, topenář.

Dle dohody zorganizujeme též školení pro odborné prodejce, případně pro architekty a projektanty.

Prezentace produktového portfolia je možné doprovodit exkurzí po výrobním závodě.

V rámci spolupráce se svářečskou školou Welding Praha jsme schopni v případě zájmu zajistit a zorganizovat kurzy na svařování plastů.

Termíny školení:

Každý čtvrtek 9-13 hodin nebo jindy po domluvě
Školicí středisko Čelákovice, Kozovazská 1049/3
Maximální kapacita 30 účastníků

V případě zájmu o sjednání školení nás prosím kontaktujte:

Daniel Zimmermann - daniel.zimmermann@fv-plast.cz
Petra Kočvarová - petra.kocvarova@fv-plast.cz

Stavební veletrh Brno

Rádi bychom vás pozvali na Stavební veletrh Brno, který se koná ve dnech 21. – 23. 4. na Výstavišti Brno. Prezentuje průřez celým odvětvím stavebnictví. Pokrývá realizace staveb, stavební řemesla a technologie, stavební materiály a výrobky, stavební konstrukce a technické zařízení budov.

V pavilonu V najdete společnou prezentaci skupiny Alca Group, která téměř sousedí s místem konání soutěže Učeň instalatér.

Ve čtvrtek vás zveme na přednášku s názvem Neviditelný systém FV COMFORT pro chlazení a vytápění v jednom v rámci doprovodného programu Cechu topenářů a instalatérů na veletrhu. Uskuteční se 21. 4. 2022 v přednáškovém prostoru pavilonu V, a to ve 14:40.

Ve čtvrtek v době od 9 do 18 hodin také můžete také navštívit Finále ČR soutěže Učeň instalatér 2022 s mezinárodní účastí.

Provozní doba veletrhu pro návštěvníky:

21. - 22. 4. 2022         9.00 - 18.00 hod.

23. 4. 2022                 9.00 - 17.00 hod.

Kde: Výstaviště Brno

• pavilon V

Vstupní místa:

• Hlavní vstup (vstup 1)

• Pavilon E / 4. brána

 

Těšíme se na setkání s vámi.

 

Aquatherm Praha v plném proudu

Dnešním dnem se naplno rozběhl další ročník Mezinárodního odborného veletrhu vytápěcí, ventilační, klimatizační, měřící, regulační, sanitární a ekologické techniky Aquatherm Praha. V areálu výstaviště PVA Expo Praha Letňany ho můžete navštívit denně až do pátku 22. dubna, ve středu a ve čtvrtek 10 do 18 hodin, v pátek od 10 do 15 hodin.

Expozici skupiny Alca Group můžete nalézt v hale číslo 4, výstavní stánek číslo 425.

Návštěvníci se mohou těšit na unikátní neviditelný systém pro vytápění i chlazení FV COMFORT, nejširší nabídku trubek a tvarovek z materiálu PP-RCT, široký sortiment sanitárních systémů a novinku Alcasystém.

Ve čtvrtek si na téma FV COMFORT mohou zájemci vyslechnout přednášku s názvem Využijte své tepelné čerpadlonaplno v rámci Fóra úspor – doprovodného programu na veletrhu. Uskuteční se 21. 4. 2022, v přednáškovém sále v přízemí ve vstupní hale 2 v čase 11:15 – 11:35.

Pro získání vstupenky na veletrh ZDARMA se registrujte na odkazuhttps://aquatherm-praha.com/vstupenky-pres-vystavovatele/ pod kódem partnera 2244250.

Těšíme se na setkání s Vámi.

Přijďte nás navštívit na pražském Aquathermu

V již tradičním dvouletém cyklu se letos opět uskuteční mezinárodní veletrh technických zařízení budov Aquatherm Praha 2022. Dovolte nám, abychom Vás na něj srdečně pozvali ve dnech 19. – 22. dubna 2022 v areálu výstaviště PVA Expo Praha Letňany. Mezinárodní odborný veletrh vytápěcí, ventilační, klimatizační, měřící, regulační, sanitární a ekologické techniky.

Expozici skupiny Alca Group můžete nalézt v hale číslo 4, výstavní stánek číslo 425.

Návštěvníci se mohou těšit na unikátní neviditelný systém pro vytápění i chlazení FV COMFORT, nejširší nabídku trubek a tvarovek z materiálu PP-RCT, široký sortiment sanitárních systémů a novinku Alcasystém.

Ve čtvrtek si na téma FV COMFORT mohou zájemci vyslechnout přednášku s názvem Využijte své tepelné čerpadlo naplnov rámci Fóra úspor – doprovodného programu na veletrhu. Uskuteční se 21. 4. 2022, v přednáškovém sále v přízemí ve vstupní hale 2 v čase 11:15 – 11:35.

 

Pro získání vstupenky na veletrh ZDARMA se registrujte na odkazu https://aquatherm-praha.com/vstupenky-pres-vystavovatele/ pod kódem partnera 2244250.

 

Po vyplnění povinných polí registrace na Vámi uvedený email přijde voucher s QR kódem obsahující Vámi zadané údaje. Vytiskněte si tento voucher, případně ho mějte u sebe při vstupu na veletrh v elektronické podobě. Vytištěný voucher nebo email s voucherem ve Vašem mobilním zařízení předložte na pokladně. Bude Vám vydána registrační karta návštěvníka, která slouží jako vstupenka na veletrh. Není časově omezená, platí po celou dobu konání veletrhu.

 

 

Těšíme se na setkání s Vámi.

Aquatherm Moskva 2022

Dnes začal v Moskvě veletrh Aquatherm, kde poprvé vystavuje společnost FV – Plast již v rámci skupiny Alca Group. Prezentujeme naše systémy pro rozvody vody, podlahové vytápění a stropní chlazení, ale i sortiment sanitární techniky a produktovou novinku ALCASYSTEM.

Náš stánek č. B7023 se nachází v pavilonu 3 v hale 14. Veletrh trvá do pátku 18. 2. 2022.

Těšíme se na vaši návštěvu.

FV - Plast po dvou letech opět na Aquathermu Moskva

Společnost FV - Plast, a.s. se bude letos již tradičně účastnit největší výstavy v Rusku - Aquathermu Moskva, který se uskuteční ve dnech 15. až 18. února 2022 na výstavišti Crocus Expo. Aquatherm Moskva je mezinárodní veletrh se zaměřením na vytápění, ventilaci, klimatizaci, vodovody a vodoinstalace, sanitární techniku, vybavení a techniku pro bazény a lázně.

FV - Plast a Alcaplast na výstavě představí unikátní systém pro vytápění i chlazení, nejširší nabídku trubek a tvarovek PP-RCT, nové axiálně lisované tvarovky, široký sortiment sanitárních systémů a Alcasystém.

Zveme vás k návštěvě našeho stánku B7023 v pavilonu 3, hala 14.

Pomocí našeho promo kódu atm22ePLVF můžete získat e-vstupenku zdarma na webových stránkách www.aquatherm-moscow.ru. Bez použití promo kódu je návštěva výstavy placena.

PF 2022

Vážení obchodní přátelé,

rok se s rokem sešel, a tak bychom Vám chtěli poděkovat za spolupráci a přízeň, kterou nám zachováváte.

V polovině letošního roku jsme se stali součástí ALCA Holdingu. Díky tomuto spojení čeká společnost FV – Plast dlouhodobý rozvoj, investice do modernizace výroby, inovace a změny v produktovém portfoliu v oblasti komfortu bydlení a zdraví.

Chtěli bychom Vám popřát hlavně zdraví, klidné prožití svátečních dnů v kruhu rodiny a přátel, ať se cítíte COMFORTně, kdekoli budete. O pohodu po zbytek roku se postaráme my s unikátním neviditelným systémem FV COMFORT pro chlazení, vytápění a větrání v jednom. Věříme a těšíme se, že Vám ho budeme moci představit osobně na některém z veletrhů v roce 2022 v Praze, Moskvě či Miláně.

Využijte zbytek roku k odpočinku a načerpání energie do další práce.

Těšíme se na setkání a spolupráci v roce 2022.

Váš FV - Plast

FV COMFORT doma nebo v kanceláři si zamilujete.

Ucelený systém pro stropní chlazení, podlahové vytápění a řízené větrání v jednom balíčku? Pochybujete, že je to tak jednoduché?

Pokud přemýšlíte, že by něco takového slušelo i vašemu domovu, kde byste se cítili za každého počasí i ročního období přesně podle vašich představ, pak je právě pro vás určen unikátní systém FV COMFORT. Společnost FV - Plast, a.s. ho představila v rámci on-line programu Aquatherm Praha preview. Pokud jste ho zmeškali, podívejte se na video, kde se dozvíte více, nebo jděte na www.fv-comfort.com a kdykoli nás kontaktujte.

FV kluziště opět v centru Prahy!

Milujete zimní sporty v kruhu rodiny či přátel? O zimní radovánky je i v Praze dobře postaráno. Vezměte děti či kamarády a přijďte si zabruslit před Stavovské divadlo. Čeká Vás skvělá zábava. Kvalita ledu je špičková, technologii zajistila společnost FV - Plast, a.s. s více než třicetiletou tradicí ve výrobě systémů pro rozvody vody, vytápění a chlazení.

Kluziště v nejpůvabnějších historických kulisách se nachází na Ovocném trhu. Za Stavovským divadlem každoročně vzniká ledová plocha pro širokou veřejnost s možností zapůjčení bruslí. Velikost 14 x 30 metrů poskytuje dostatek místa pro amatérské sklouznutí pro radost.

5. ročník konference TZB-info Energetická náročnost budov

Společnost FV – Plast, a.s. se stala jedním z partnerů 5. ročníku konference TZB-infoEnergetická náročnost budov, která se uskutečnila 1. prosince na Masarykově koleji v Praze.

Hlavním tématem byly nové požadavky a podmínky energetického hodnocení od ledna 2022. Zástupci společnosti FV – Plast, a.s. se představili v rámci panelové diskuze a po dobu konference byli k dispozici zájemcům u informačního stánku.

Ochutnejte, co pro vás chystáme na Aquatherm Praha

FV – Plast má novinku! Neviditelný systém pro chlazení, vytápění a větrání v jednom si zamilujete

 

Představte si systém, který vám doma i v kanceláři zaručí skvělou tepelnou pohodu. Takový, který je neviditelný, a přesto vám i za parných nocí přinese úlevu ochlazením a za třeskutých zim hřejivé teplo, které se stejnoměrně rozloží do všech místností. Bez foukání, víření prachu nebo ruchu. Šetří energii i vaše úspory a starosti s údržbou můžete hodit za hlavu. Přesně to je  FV COMFORT. Ucelený systém pro stropní chlazení, podlahové vytápění a řízené větrání v jednom balíčku. Zamilujete si ho!

  PVA EXPO PRAHA - veletrh FOR ARCH

  Až do soboty 25. září můžete na výstavišti PVA EXPO PRAHA navštívit veletrh FOR ARCH.

  Představuje nejvýznamnější značky a výrobce s jejich produkty. Na návštěvníky čeká bohatý doprovodný program s přednáškami a bezplatnými poradenskými centry. Zájemci tak mohou bezplatně získat cenné rady od odborníků. Veletrh nabízí možnost poradit se s profesionály na stáncích samotných vystavovatelů i v poradenských centrech. Na stánku Cechu topenářů a instalatérů ČR návštěvníci najdou již tradičně zástupce společnosti FV – Plast, kteří poradí s topením a chlazením. Představí vám systémy FV THERM pro vytápění i FV KLIMA pro chlazení. Ať už se chystáte stavět nový dům nebo se připravujete na rekonstrukci, zde rozhodně najdete odpovědi na všechny své otázky. Směřovat sem můžete také dotazy na rozvody teplé a studené vody v domácnostech, kancelářích i průmyslových objektech.

  Navštivte nás v Poradenském centru Cechu topenářů na stánku A04 v hale 7.

  Elektronická vstupenka ZDARMA zde. Máte-li zájem získat čestnou vstupenku pro vstup zdarma na veletrh FOR ARCH, vyplňte elektronický formulář a stiskněte tlačítko POKRAČOVAT. Po registraci obdržíte e-mail s čestnou vstupenkou.

  Těšíme se na setkání s Vámi na veletrhu FOR ARCH 2021.

  Tým FV - Plast, a.s.

  FOR ARCH 2021

  Srdečně vás zveme na 32. Mezinárodní stavební veletrh FOR ARCH 2021, který se bude konat ve dnech 21. – 25. 9. 2021 v areálu PVA EXPO PRAHA.

  Najdete nás na stánku Cechu topenářů a instalatérů České republiky, který je odborným a mediální partnerem veletrhu FOR ARCH 2021. Hala 7, č. stánku A04.

  Náš tým seznámí návštěvníky s celým produktovým portfoliem společnosti FV – Plast.

  Představí systém AQUA pro rozvody vody, systém FV THERM pro podlahové vytápění i unikátní systém FV KLIMA pro plošné chlazení i vytápění.

  Neváhejte a navštivte nás! Elektronická vstupenka  ZDARMA zde.

  Máte-li zájem získat čestnou vstupenku pro vstup zdarma na veletrhy FOR ARCH, vyplňte elektronický formulář a stiskněte tlačítko POKRAČOVAT.

  Po registraci obdržíte e-mail s čestnou vstupenkou.

  Plán výstaviště naleznete ke stažení zde

  Těšíme se na setkání s Vámi na veletrhu FOR ARCH 2021

  Tým FV - Plast, a.s.

  ALCA Holding koupil společnost FV - Plast, a.s.

  Společnost Alca Holding koupila 100 % akcií společnosti FV Plast, významného výrobce plastových systémů pro rozvody vody, ústředního a podlahového vytápění, plošného chlazení a průmyslových aplikací.

  Touto transakcí dojde k významnému posílení skupiny ALCA na evropských trzích, zejména z hlediska nabídky sortimentních skupin.

  „Jsme rádi, že se tento nákup uskutečnil a můžeme přivítat novou firmu v naší skupině. FV Plast je kvalitní výrobce s dlouholetou tradicí působící na mnoha trzích. Tento obchod zapadá do naší dlouhodobé strategie“, říká František Fabičovic, spolumajitel ALCA Holding. „Jsme přesvědčeni, že tato transakce je výhodná nejenom pro obě společnosti, ale zejména pro zákazníky, kteří budou mít přístup ke komplexnímu, kvalitnímu portfoliu komplementárních výrobků“, dodává.

  Došlo také k posílení manažerského týmu. Novým ředitelem FV Plast byl jmenován Krzysztof Bocek, který v oboru plastových potrubních systémů působí již řadu let a stál ve vedení velkých mezinárodních společností.

  Plánovaný roční obrat skupiny ALCA Holding přesáhne díky této akvizici 3 miliardy korun.

   

  Střední odborná škola Jarov

  Naše partnerská Střední odborná škola Jarov nás oslovila s naléhavou prosbou pomoci při obsazení místa odborného učitele oboru instalatér/topenář.
  Protože víme, že mezi vámi, vážení kolegové montážníci, je mnoho schopných a z nich i někteří, co uvažují o životní změně, tlumočíme vám nabídku SOŠ Jarov.
  Využijte možnosti předat své zkušenosti nastupující generaci a ozvěte se SOŠ Jarov. Podrobnosti najdete v inzerátu.

  Roky praxe s trubkami z PP-RCT

  Opravdu hovoříme o letech praxe, jelikož z materiálu PP-RCT vyrábí společnost FV - Plast již od roku 2012, kdy začala konkrétně průměry trubek od 125-250 mm. Dalším mezníkem byl rok 2013, kdy byly vyrobeny první trubky STABIOXY z materiálu PP-RCT a konečně leden 2015, kdy byl sortiment ucelen trubkami UNI, HOT, FASER COOL a FASER HOT.  Praxí tedy rozumějme používání kompletního sortimentu trubek a tvarovek z polypropylénu nové generace pro montáž vodovodu v bytových a rodinných domech a dalších budovách určených pro průmyslové, či komerční účely.

  Nové celoplastové tvarovky FV A-PRESS

  Celoplastové násuvné - axiálně lisované tvarovky z PPSU, to je novinka předního českého výrobce systémů pro rozvody vody, vytápění a chlazení s názvem
  FV A-PRESS. Tyto nové tvarovky jsou univerzální pro všechny typy vícevrstvých trubek odpovídajících rozměrů pro rozvody vody a vytápění. jejich další předností ej dokonalá těsnost i bez použití těsnicích kroužků z elastomeru. Vynikají spolehlivostí, snadnou a rychlou montáží a dlouhou životností. 

  V nabídce najdete kolena, spojky, čelisti, lisovací kleště a další. Kompletní sortiment najdete na našich webových stránkách v kategorii FV AQUA nebo se obraťte na naše odborníky z obchodní či technického oddělení.

  Tento web využívá cookies

  Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti