Upravit stránku

Novinky

PVA EXPO PRAHA - veletrh FOR ARCH

Až do soboty 25. září můžete na výstavišti PVA EXPO PRAHA navštívit veletrh FOR ARCH.

Představuje nejvýznamnější značky a výrobce s jejich produkty. Na návštěvníky čeká bohatý doprovodný program s přednáškami a bezplatnými poradenskými centry. Zájemci tak mohou bezplatně získat cenné rady od odborníků. Veletrh nabízí možnost poradit se s profesionály na stáncích samotných vystavovatelů i v poradenských centrech. Na stánku Cechu topenářů a instalatérů ČR návštěvníci najdou již tradičně zástupce společnosti FV – Plast, kteří poradí s topením a chlazením. Představí vám systémy FV THERM pro vytápění i FV KLIMA pro chlazení. Ať už se chystáte stavět nový dům nebo se připravujete na rekonstrukci, zde rozhodně najdete odpovědi na všechny své otázky. Směřovat sem můžete také dotazy na rozvody teplé a studené vody v domácnostech, kancelářích i průmyslových objektech.

Navštivte nás v Poradenském centru Cechu topenářů na stánku A04 v hale 7.

Elektronická vstupenka ZDARMA zde. Máte-li zájem získat čestnou vstupenku pro vstup zdarma na veletrh FOR ARCH, vyplňte elektronický formulář a stiskněte tlačítko POKRAČOVAT. Po registraci obdržíte e-mail s čestnou vstupenkou.

Těšíme se na setkání s Vámi na veletrhu FOR ARCH 2021.

Tým FV - Plast, a.s.

FOR ARCH 2021

Srdečně vás zveme na 32. Mezinárodní stavební veletrh FOR ARCH 2021, který se bude konat ve dnech 21. – 25. 9. 2021 v areálu PVA EXPO PRAHA.

Najdete nás na stánku Cechu topenářů a instalatérů České republiky, který je odborným a mediální partnerem veletrhu FOR ARCH 2021. Hala 7, č. stánku A04.

Náš tým seznámí návštěvníky s celým produktovým portfoliem společnosti FV – Plast.

Představí systém AQUA pro rozvody vody, systém FV THERM pro podlahové vytápění i unikátní systém FV KLIMA pro plošné chlazení i vytápění.

Neváhejte a navštivte nás! Elektronická vstupenka  ZDARMA zde.

Máte-li zájem získat čestnou vstupenku pro vstup zdarma na veletrhy FOR ARCH, vyplňte elektronický formulář a stiskněte tlačítko POKRAČOVAT.

Po registraci obdržíte e-mail s čestnou vstupenkou.

Plán výstaviště naleznete ke stažení zde

Těšíme se na setkání s Vámi na veletrhu FOR ARCH 2021

Tým FV - Plast, a.s.

ALCA Holding koupil společnost FV - Plast, a.s.

Společnost Alca Holding koupila 100 % akcií společnosti FV Plast, významného výrobce plastových systémů pro rozvody vody, ústředního a podlahového vytápění, plošného chlazení a průmyslových aplikací.

Touto transakcí dojde k významnému posílení skupiny ALCA na evropských trzích, zejména z hlediska nabídky sortimentních skupin.

„Jsme rádi, že se tento nákup uskutečnil a můžeme přivítat novou firmu v naší skupině. FV Plast je kvalitní výrobce s dlouholetou tradicí působící na mnoha trzích. Tento obchod zapadá do naší dlouhodobé strategie“, říká František Fabičovic, spolumajitel ALCA Holding. „Jsme přesvědčeni, že tato transakce je výhodná nejenom pro obě společnosti, ale zejména pro zákazníky, kteří budou mít přístup ke komplexnímu, kvalitnímu portfoliu komplementárních výrobků“, dodává.

Došlo také k posílení manažerského týmu. Novým ředitelem FV Plast byl jmenován Krzysztof Bocek, který v oboru plastových potrubních systémů působí již řadu let a stál ve vedení velkých mezinárodních společností.

Plánovaný roční obrat skupiny ALCA Holding přesáhne díky této akvizici 3 miliardy korun.

 

Střední odborná škola Jarov

Naše partnerská Střední odborná škola Jarov nás oslovila s naléhavou prosbou pomoci při obsazení místa odborného učitele oboru instalatér/topenář.
Protože víme, že mezi vámi, vážení kolegové montážníci, je mnoho schopných a z nich i někteří, co uvažují o životní změně, tlumočíme vám nabídku SOŠ Jarov.
Využijte možnosti předat své zkušenosti nastupující generaci a ozvěte se SOŠ Jarov. Podrobnosti najdete v inzerátu.

Roky praxe s trubkami z PP-RCT

Opravdu hovoříme o letech praxe, jelikož z materiálu PP-RCT vyrábí společnost FV - Plast již od roku 2012, kdy začala konkrétně průměry trubek od 125-250 mm. Dalším mezníkem byl rok 2013, kdy byly vyrobeny první trubky STABIOXY z materiálu PP-RCT a konečně leden 2015, kdy byl sortiment ucelen trubkami UNI, HOT, FASER COOL a FASER HOT.  Praxí tedy rozumějme používání kompletního sortimentu trubek a tvarovek z polypropylénu nové generace pro montáž vodovodu v bytových a rodinných domech a dalších budovách určených pro průmyslové, či komerční účely.

Nové celoplastové tvarovky FV A-PRESS

Celoplastové násuvné - axiálně lisované tvarovky z PPSU, to je novinka předního českého výrobce systémů pro rozvody vody, vytápění a chlazení s názvem
FV A-PRESS. Tyto nové tvarovky jsou univerzální pro všechny typy vícevrstvých trubek odpovídajících rozměrů pro rozvody vody a vytápění. jejich další předností ej dokonalá těsnost i bez použití těsnicích kroužků z elastomeru. Vynikají spolehlivostí, snadnou a rychlou montáží a dlouhou životností. 

V nabídce najdete kolena, spojky, čelisti, lisovací kleště a další. Kompletní sortiment najdete na našich webových stránkách v kategorii FV AQUA nebo se obraťte na naše odborníky z obchodní či technického oddělení.

Vytápění i chlazení zároveň? To je inovativní a energeticky úsporný systém plošného chlazení FV KLIMA

Vytápění i chlazení zároveň? To je inovativní a energeticky úsporný systém plošného chlazení FV KLIMA

Více než 30 let patří společnost FV – Plast mezi přední české výrobce špičkových trubek, tvarovek a armatur pro instalaci studené a teplé vody. V posledních letech nabízí zákazníkům komplexní řešení – systémy pro rozvody vody, podlahové a ústřední vytápění, chlazení i pro primární okruhy tepelných čerpadel země/voda.

Vytápění i chlazení zároveň?

Inovativní a energeticky úsporný systém plošného chlazení FV KLIMA se hodí do domácností i kanceláří. Chlazení je komfortní, bez jakéhokoliv průvanu a hluku. Navíc je možné jej nainstalovat do všech typů stropních konstrukcí. Systém dokáže nejen chladit, ale také ohřívat celou plochu stropu. Slouží tak i jako vytápění.

Moderní stropní konstrukce a stropní chlazení jdou k sobě dohromady. V obytných budovách vytváří systém FV KLIMA příjemné a zdravé prostředí. V trubkách, zabudovaných do stropní konstrukce, proudí chladicí nebo otopná voda, která, odvádí energii z chlazené místnosti, nebo naopak místnost ohřívá.

Tím, že je chlazení či vytápění umístěné ve stropní konstrukci, působí aktivně na celé ploše místnosti. Sálavé vytápění či chlazení tak sdílí teplo s okolím. Tento vyvážený sálavý systém upravuje nejen vzduch v místnosti, ale působí i na nábytek, podlahu a přilehlé stěny. Je navíc komfortnější a zdravější než klimatizace.

Systém FV KLIMA je zdravý, tichý, úsporný a komfortní. Už máte jasno?

Těšíme se na vás na naší virtuální expozici veletrhu TZBexpo ve dnech 23. – 26. 2. 2021 nebo navštivte naše stránky www.stropnichlazeni.cz.

TZBexpo 2021

Vážení obchodní přátelé,

rádi bychom Vás pozvali ve dnech 23. - 26. 2. 2021 na naši expozici na e-verzi veletrhu Aquatherm Nitra, největším a vzhledem k nelepšící se pandemické situaci i jediném virtuálním veletrhu v oblasti technických zařízení budov v letošním roce. Denně od 9:00 do 17:00 Vám budeme k dispozici on-line, ale i mimo tuto dobu je Vám k dispozici naše virtuální expozice se svým obsahem. Pozvánku na naši expozici naleznete zde.

Uložte si prosím termín veletrhu kliknutím na odkaz „Pridať do kalendára“ do kalendáře ve Vašem Outlooku nebo Googlu popř. Vašeho osobního kalendáře a budeme rádi, když si ve Vašem nabitém pracovním programu uděláte čas. Kdykoliv v době konání e-veletrhu se pak díky této pozvánce dostanete přímo na naši expozici a tím i celý virtuální veletrh. Aktuálně se na stránkách veletrhu můžete podívat i na harmonogram živého doprovodného programu vysílaného z Bratislavy a Prahy.

VŠECHNO ZADARMO A BEZ REGISTRACE.

Těšíme se na setkání s Vámi.
FV – Plast, a.s.

AQUATHERM Praha v plném proudu

Ve velkém stylu vstoupil FV - Plast do letošního ročníku veletrhu AQUATHERM Praha.

Stavění jako radost i vášeň. Inspirujte se na Stavebním veletrhu Brno 2020

Srdečně vás zveme na Stavební veletrh Brno, který v těchto dnech probíhá na brněnském výstavišti.
Stavební sezona díky počasí skoro nekončí, ale v zimě si přece jen vybere krátkou pauzu. A právě v jejím závěru, od 26. do 29. února, se na brněnském výstavišti setkají odborníci z řad projektantů, realizátorů staveb, dodavatelů materiálů nebo výrobků a zástupců stavebních řemesel.

Pro návštěvníky jsou připraveny prezentace novinek, nových trendů, ale i stálého sortimentu firem napříč stavebními obory. Stánek společnosti FV - Plast najdete v pavilonu V v přízemí pod číslem 106. Dozvíte se kompletní informace o novém systému stropního chlazení FV KLIMA.

Kdo se chystá stavět nebo rekonstruovat, má jedinečnou příležitost načerpat informace a získat užitečné kontakty ještě dříve, než vypukne další stavební sezona a odborníci se rozběhnou do terénu.

26. - 29. 02. 2020, Výstaviště Brno

26.–28. 2. 9.00–18.00

29. 2. 9.00–17.00

AQUATHERM Moskva 2020

V tradiční červené vstoupil FV Plast do dalšího ročníku veletrhu AQUATHERM Moskva. Důraz je kladen především na novou řadu výrobků z PP-RCT.

FV - Plast vás zve na 27. ročník mezinárodní výstavy Infotherma

O technických novinkách, spolupráci a vizích do budoucna

 

Ve dnech 20. až 23. ledna 2020 se na Výstavišti Černá louka v Ostravě uskuteční již 27. pokračování Infothermy, tradičně věnované vytápění, úsporám energií a smysluplnému využívání obnovitelných zdrojů v malých a středních objektech. V České republice se jedná o největší takto specializovanou výstavu, kde jsou zastoupeny evropské a světové značky výrobků a produktů, které jsou potřebné k tepelné pohodě našich domovů. Výstava se snaží mapovat technický pokrok a stává se místem každoročního setkávání odborné veřejnosti, vystavovatelů a návštěvníků. Součástí výstavy je odborný doprovodný program, vstupní expozice „Dům plný energie a informací“ a internetová soutěž „Top výrobky vystavovatelů Infothermy 2020“. Mezi vystavovateli nechybí ani přední český výrobce v oboru, společnost FV - Plast, která v rámci výstavního stánku Cechu topenářů a instalatérů České republiky prezentuje plošný chladicí a topný systém FV KLIMA - zdravé, tiché, úsporné a komfortní stropní chlazení. Jedná se o moderní, energeticky úsporný a zdravý systém plošného chlazení, který vytváří příjemné prostředí s pocitem nerušeného přírodního ticha bez průvanu a hluku. Tím také přispívá ke zlepšení koncentrace, pracovního výkonu a pohody. Tento inovativní systém s vysokým výkonem a účinností je díky nízké setrvačnosti skvělým řešením pro nízkoenergetické a pasivní domky, a to pro všechny typy stropních konstrukcí. Přijďte se dozvědět více na stánek Cechu topenářů a instalatérů České republiky s číslem 308.

Těšíme se na vás.