Upravit stránku
GLOBAL_SKIP_TO_MAIN_CONTENT

Novinky

PF 2020

Kolektiv zaměstnanců společnosti FV - Plast Vám přeje veselé Vánoce a šťastný nový rok.

Dubai 2019

Společnost FV - Plast, a.s. má na svém kontě další úspěšnou prezentaci na veletrhu The Big 5 Dubai. Jedná se o největší a nejvlivnější stavební a výstavní show na Středním východě. FV - Plast představuje celé své portfolio produktů z oblasti rozvodů vody, podlahového vytápění a především nejnovějšího systému stropního chlazení. Zákazníci mohou stánek 1C19 v hale 1 navštívit až do 28. 11.

Výstava The Big 5 Dubaj 2019

Necelý týden zbývá do zahájení výstavy The Big 5 Dubaj 2019. A přední český výrobce systémů pro rozvody vody, podlahové vytápění a stropní chlazení bude jako každoročně při tom. Návštěvníky naláká poutavým designem expozice, kde přestaví průřez sortimentem a produktové novinky.

FOR ARCH 2019

Zveme vás na 30. ročník veletrhu FOR ARCH 2019 konaný ve dnech 17. – 21.9. 2019 v areálu PVA EXPO PRAHA.

Plán výstaviště: http://storage.abf.cz/file/show?nl_id=82220

Společnost FV - Plast, a.s. najdete stejně jako v loňském roce na stánku Cechu topenářů a instalatérů České republiky, který je odborným a mediálním partnerem veletrhu FOR ARCH 2019. Neváhejte a navštivte nás v Hale 7, č. stánku C04.

Zde je odkaz na elektronické vstupenky: http://forarch.cz/vystavovatel/voucher?v=67d90482ac1e48b2f2e58892a65b26d4

Pod tímto odkazem získáte čestnou vstupenku s parkováním zdarma: http://forarch.cz/cech?v=67d90482ac1e48b2f2e58892a65b26d4

Vstupenka Vás opravňuje ke vstupu do areálu výstaviště PVA EXPO PRAHA v Letňanech v průběhu konání mezinárodního veletrhu FOR ARCH 2019. První den 17. 9. 2019 Vám tato vstupenka umožní využít parkoviště ZDARMA.

Na místě bude k vidění montáž výrobků trubek, tvarovek a armatur k instalaci studené a teplé vody, podlahové vytápění a jako novinku představí společnost FV - Plast systém FV KLIMA - zdravé, tiché, úsporné a komfortní stropní chlazení.

V programu CTI ČR v rámci Soutěžní přehlídky stavebních řemesel - SUSO se představí žáci Střední odborné školy Jarov, Praha 9 a žáci Středního odborného učiliště plynárenského Pardubice. 

Datum zahájení: Úterý, 17.09.2019 10:00

Datum ukončení: Pátek, 20.09.2019 18:00

Místo konání: Hala 6

25. ročník výstavy Domov a teplo - Výstaviště Lysá nad Labem

Dovolte nám pozvat vás na 25. ročník výstavy Domov a teplo 2019, která se uskuteční ve dnech 06. – 08. 09.2019 na výstavišti Lysá nad Labem.

 

Hlavním tématem prezentace společnosti FV - Plast, a.s. na 25. ročníku výstavy Domov a teplo bude stropní chlazení a podlahové vytápění. Výstava moderního vytápění, bytového vybavení a nábytku začíná v pátek 6. září a pro návštěvníky je otevřena denně až do neděle od 9 do 17 hodin. Stánek FV – Plast najdou zájemci v hale B.

Řešíte podlahové vytápění?

FV THERM systém je jednoduchý a spolehlivý systém pro rozvody vytápění. Nabízí profesionální řešení s trvalou hodnotou. Ať už jde o novostavbu či rekonstrukci, podlahové vytápění nebo vytápění radiátory různých typů, FV THERM vyhovuje přesvědčivým způsobem rozličným požadavkům. Vysoce kvalitní zpracování všech komponent systému, trubek PE-RT, PE-Xa, systémových vrstvených desek EPS i PUR a příslušenství umožňuje instalaci kompletního systému plošného vytápění a chlazení FV THERM třemi jednoduchými pracovními kroky. Samozřejmostí je příprava na základě výpočtového programu při splnění všech platných předpisů, která je součástí servisu FV - Plast.

Proč systém plošného chlazení FV KLIMA?

V rámci strategie vývoje a výroby systémů pro hospodaření s teplem uvnitř budov FV - Plast představuje novinku - plošný chladicí a topný systém FV KLIMA. Jedná se o nejnovější generaci děleného systému s flexibilními hliníkovými registry, chlazenými 8 mm polybutenovou trubičkou, který je použitelný jak v kombinaci se sádrokartonovými stropy či stěnami, tak i s akustickými stropními panely. FV KLIMA – stropní chlazení – je moderní, energeticky úsporný a zdravý systém plošného chlazení. Vytváří příjemné prostředí s pocitem nerušeného přírodního ticha bez průvanu a hluku. Tím také přispívá ke zlepšení koncentrace, pracovního výkonu a pohody. Jedná se o inovativní systém s vysokým výkonem a účinností. Díky nízké setrvačnosti je skvělým řešením pro nízkoenergetické a pasivní domky, a to pro všechny typy stropních konstrukcí.

To vše a spoustu dalších věcí se dozvíte, když nás navštívíte v hale B na Výstavišti Lysá nad Labem.

Stropní chlazení - seznamte se s moderním a úsporným systémem

Objevte benefity moderního a úsporného systému, které vám přinese instalace stropního chlazení.

NOVÝ MODEL NŮŽEK

Představujeme vám nový model nůžek pro stříhání trubek PPR, PP-RCT, PE-RT, HDPE a PEX. Nůžky se pohodlně ovládají, mají totiž nový design s vylepšenou ergonomií. Slouží pro profesionální dělení trubek do průměru 42 mm. 

AQUATHERM Kyjev 2019

Společnost FV - Plast ani tento rok jako již tradičně nechyběla v seznamu vystavovatelů na veletrhu AQUATHERM Kyjev. Prezentovala se širokou škálou produktů z oblasti rozvodů vody a topení včetně názorných ukázek použití na výstavních panelech i doprovodných videích o firmě a její produkci. K vidění byly plastové trubky, tvarovky a armatury pro svařované a lisované rozvody vody a topení z materiálů PPR, PP-RCT, PE-RT, PE-Xa a HDPE RC. Kromě stálého sortimentu představila zákazníkům novinku - plošný chladicí a topný systém FV KLIMA - nejnovější generaci děleného systému s flexibilními hliníkovými registry, chlazenými 8 mm polybutenovou trubičkou, který je použitelný jak v kombinaci se sádrokartonovými stropy či stěnami, tak i s akustickými stropními panely.

AQUATHERM Moscow 2019

AQUATHERM Moskva 2019 12. - 15. 2. Crocus Expo Již v prvním dnu zvládá FV Plast na svém stánku na nejvýznamějším veletrhu vytápění v Ruské federaci nečekaný nápor zájemců o novinky v sortimentu výrobků. Žhavou novinkou jsou celoplastové segmentové rozdělovače z kompozitního sklem plněného polyamidu určené nejen pro profesionální podlahové otopné systémy, ale zejména pro plošné chladicí systémy.

ISH Frankfurt 2019

Dovolte nám pozvat vás na mezinárodní veletrh sanitární techniky, vytápění a klimatizace ISH 2019, který se uskuteční ve dnech 11. – 15. 3. na výstavišti ve Frankfurtu.

Vedle nové koncepce výstavního uspořádání mění veletrh ISH také dny konání. Poprvé v historii ISH začne veletrh v pondělí a skončí v pátek. Veletrh tím vychází vstříc vystavovatelům a poskytuje jim další pracovní den, kdy mohou své zboží předvést návštěvníkům.

Mezi téměř 2500 vystavovateli nechybí již tradičně česká společnost FV - Plast a. s., výrobce plastových trubek, tvarovek a armatur pro svařované a lisované rozvody vody a vytápění z materiálů PPR, PP-RCT, PE-RT, PE-Xa a HDPE RC. Dále se specializuje na vývoj a výrobu systémů pro primární okruhy tepelných čerpadel země/voda a systémů pro podlahové, stěnové a stropní vytápění a chlazení.

Odborné veřejnosti na veletrhu představí novinku - plošný chladicí a topný systém FV KLIMA. Firma nabízí nejen samotné části systému, ale i návrhy a projekty, včetně technického poradenství při montáži.

 

Chcete-li se dozvědět víc, najdete nás v hale 5 na stánku číslo D07.

 

Otevírací doba:

Pondělí až čtvrtek: 9 – 18

Pátek: 9 - 17

 

Těšíme se na vás!

 

FV – Plast, a. s.

Aquatherm Nitra 2019

Vážené dámy a páni,

dovolte nám, abychom vás pozvali na návštěvu 20. ročníku mezinárodního odborného veletrhu vytápěcí, ventilační, klimatizační, měřící, regulační, sanitární a ekologické techniky Aquatherm Nitra. Veletrh se uskuteční ve dnech  5. - 8. února 2019 v areálu výstaviště AGROKOMPLEX Nitra.

Společnost FV - Plast, a. s. na něm v rámci strategie vývoje a výroby systémů pro hospodaření s teplem uvnitř budov představí odborné veřejnosti plošný chladicí a otopný systém FV KLIMA. Jedná se o nejnovější generaci děleného systému s flexibilními hliníkovými registry, chlazenými 8 mm polybutenovou trubičkou, který je použitelný jak v kombinaci se sádrokartonovými stropy či stěnami, tak i s akustickými stropními panely. Firma nabízí nejen samotné části systému ale i návrhy a projekty, včetně technického poradenství při montáži.

Máte-li zájem přijít se inspirovat, získejte vstupenku na veletrh ZDARMA. Po vyplnění registračního formuláře, který najdete na webových stránkách http://www.aquatherm-nitra.com/sk/registracia-navstevnikov-firmy, dostanete na váš email poukázku na vstupenku, kterou po příchodu na veletrh zdarma vyměníte za vstupenku spolu se získáním katalogu, který je součástí novin Aquatherm Times. Při registraci nezapomeňte prosím uvést náš Kód partnera, který je 1922180.

PF 2019

Kolektiv zaměstnanců společnosti FV - Plast Vám přeje veselé Vánoce a šťastný nový rok.

Chladicí strop FV - Plast

Společnost FV-Plast, a.s. v tomto roce představuje veřejnosti revoluční a zároveň velmi jednoduchý způsob, jak dosáhnout optimální tepelné pohody uvnitř vašeho domova. Je jím plošný chladicí a topný systém FV-Plast. 

FV - Plast, a.s. poprvé vystavuje ve Skandinávii

V rámci společné expozice České republiky organizované agenturou CzechTrade na veletrhu Nordbygg ve Stockholmu představuje FV - Plast, a.s. především své výrobky určené pro tepelná čerpadla země / voda, podlahové, stěnové a stropní vytápění a stropní chlazení.

 

Ocenění značkou Kvalita Garantovaná CTI ČR

Dne 28. 2. 2018 byla naše společnost v rámci veletrhu AQUA-THERM Praha 2018 oceněna značkou Kvalita Garantovaná CTI ČR, udělovanou Cechem topenářů a instalatérů České republiky,  z.s. výrobkům, službám a vzdělávání v oblasti vytápění, zdravotechniky, rozvodů vody, sanity, energie a stavebnictví.

Značku Kvalita garantovaná Cechem topenářů a instalatérů České republiky

pro výrobek Trubky PP-RCT HOT S3,2, SDR7,4

převzali z rukou prezidenta CTI ČR Bohuslava Hamroziho člen představenstva společnosti FV – Plast, a.s. pan Georgios Karadzos a obchodní ředitel firmy Ing. David Behner.

Aquatherm Praha 2018

Jako naši hosté získáte vstupenku na Aquatherm 2018 Praha zdarma. Stačí se přihlásit a uvést náš kód. Přijďte načerpat inspiraci!