Upravit stránku

Novinky

PF 2024

Přejeme vám kouzelné a poklidné prožití Vánočních svátků ve zdraví a přesně podle vašich představ. 

Tým FV-Plast

Není trubka jako trubka

 

Hledáte trubky pro váš projekt?

 

Naše nabídka je rozdělena do kategorií podle účelu použití.

Tak jednoduše poznáte, která trubka je pro jaký rozvod.

FV – Plast již tradičně partnerem soutěže učňů Řemeslo/Skill ve Vysokém Mýtě

Letos již po dvanácté, v termínu 19. - 21.9. 2023, se sejdou učni stavebních oborů z celé České republiky a Slovenska, aby si v praxi vyzkoušeli to, co se do této doby naučili. Program oboru Instalatér bude ve dnech 20. - 21.9. 2023. Jedním z partnerů soutěže je i FV - Plast.

 

Spočítáme vám to!

Chcete rychle vypočítat, kolik materiálu bude na váš projekt potřeba?

S tím vám pomůže náš kalkulátor podlahového vytápění. V 5 jednoduchých krocích nadefinujete požadavky a obratem získáte soupis materiálu i jeho množství.

Odkaz na kalkulátor zde.

 

Pozvánka na Stavební veletrh Brno

Dovolte, abychom Vás pozvali na Stavební veletrh Brno, který se koná ve dnech 2.–3. března 2023 v Brně.

Expozici skupiny Alca Group můžete nalézt v pavilonu P, výstavní stánek číslo S004.

Těšíme se na setkání s Vámi.

Registrujte se pod kódem partnera: Q1BTXAM852

 

Pozvánka ISH 2023

Dovolte, abychom Vás pozvali na mezinárodní veletrh ISH 2023, který se koná ve dnech 13.–17. března 2023 ve Frankfurtu.

Expozici skupiny Alca Group můžete nalézt v hale 4.0, výstavní stánek číslo B85.

Těšíme se na setkání s Vámi.

PF 2023

Kolektiv zaměstnanců společnosti FV - Plast Vám přeje veselé Vánoce a šťastný nový rok.

Změna v sortimentu PPR tvarovek

Dvě stávající redukce:

PPR redukce 25x20…………………………………………….AA209025020,
PPR redukce vnitřní/vnější 32x25……………………….AA210032025,

jsou nahrazovány novým výrobkem:
PPR redukce vni/vně 32x25/25x20 vně/vně………..AA210032025.

I nadále však v nabídce zůstává a je Vám k dispozici stávající PPR redukce 25x20 pod kódem AA209025020. Můžete se tedy rozhodnout jaký technický přístup zvolíte.

FOR ARCH v plném proudu, těšíme se na vás

Až do soboty 24. září mohou zájemci navštívit mezinárodní veletrh FOR ARCH, který se koná tradičně v areálu výstaviště PVA Praha Letňany. Expozici skupiny Alca Group návštěvníci naleznou v hale 4, výstavní stánek číslo 4C15. Na zájemce čeká unikátní systém COMFORT pro vytápění i chlazení, nejširší nabídka trubek a tvarovek z materiálu PP-RCT, široký sortiment sanitárních systémů a Alcasystém, modulární systém pro výstavbu a rekonstrukci koupelnových prostor a toalet suchou výstavbou.

Soutěž učňů znovu po dvouleté přestávce na náměstí ve Vysokém Mýtě

Již 11. ročník mezinárodní soutěže učňů Řemeslo/Skill 2022 se uskuteční ve dnech 20. - 22. září na náměstí ve Vysokém Mýtě. Program oboru Instalatér bude ve dnech 21. - 22. září. Do soutěže je přihlášeno 5 dvoučlenných družstev. Jedním z partnerů soutěže je i společnost FV – Plast. Celkem by mělo soutěžit více než sedm desítek učňů v oborech: zedník, zednické práce, obkladač, montér suchých staveb, instalatér a truhlář z celé České republiky a Slovenska. Koncepce soutěže bude obdobná jako v minulých letech, zadání různých oborů na sebe budou navazovat.

Ve dnech 20. – 22. září 2022 se již pojedenácté sejdou na náměstí ve Vysokém Mýtě učni stavebních oborů, aby si vyzkoušeli, co se již naučili ve svých domovských školách. V důsledku covidu byla během dvou uplynulých let zrušena spousta tradičních přehlídek a soutěží. V současnosti je Řemeslo/Skill největší soutěžní přehlídkou v České republice pro budoucí mistry zedníky, obkladače, montéry suchých staveb, instalatéry a truhláře. O účast v soutěži je letos mimořádný zájem, a proto se zde představí sedm desítek soutěžících z českých a slovenských škol, kteří se budou snažit co nejlépe vypořádat se svými soutěžními úkoly. Nejprve zedníci postaví v úterý 20. září soutěžní stavby a v nich budou postupně realizovat svá soutěžní zadání instalatéři, montéři suchých staveb a obkladači. Samostatně budou svůj úkol – výrobu židličky - řešit truhláři.

Letošní doprovodný program bude opět výrazně zaměřený na předškolní děti a žáky základních škol. Děti se mohou přijít podívat se svými rodiči, prarodiči nebo s učiteli na soutěž, ale zároveň si mohou znovu vyzkoušet různé řemeslné dovednosti. Starší děti, které se brzo budou rozhodovat co dál po základní škole, zde získají lepší představu o studijních a učebních oborech v regionu, protože se na náměstí bude rozmanitými aktivitami prezentovat VOŠS a SŠ stavební Vysoké Mýto jako spoluorganizátor soutěže Řemeslo/Skill a také další školy z Pardubického kraje. Starší děti si budou moci vyzkoušet náročnější činnosti, např. omítání zdi, pájení a práci se dřevem. Další program pro základní školy bude připraven i přímo v prostorách budovy VOŠS a SŠ ve Vysokém Mýtě.

Veřejnost bude mít tradičně možnost poradit se přímo na náměstí s profesními odborníky ohledně stavby domů, rekonstrukcí bytů, při výběru stavebních materiálů, izolací, stavebních úprav v koupelně, včetně zařizovací sanitární keramiky, vodovodních baterií, montáži sádrokartonů, zateplovacích systémů, rozvodů vody a odpadu, vodovodních baterií, použití moderních velkoformátových obkladů a dlažeb včetně výběru módních barev a dalších designových prvků v koupelnách.

Alca Group se představí na veletrhu FOR ARCH

Dovolte, abychom Vás pozvali na mezinárodní veletrh FOR ARCH, který se koná ve dnech 20. - 24. září 2022 v areálu výstaviště PVA Expo Praha Letňany.

Expozici skupiny Alca Group můžete nalézt v hale číslo 4, výstavní stánek číslo 4C15.

 

Těšíme se na setkání s Vámi.

 

 

Systém FV ENERGEO součástí projektu v přestižní soutěži The Heat Pump Award

Výrobky FV - Plast, to jsou zejména špičkové systémy pro rozvody vody, podlahové vytápění a stropní a stěnové chlazení. Součástí širokého portfolia je ale také systém FV ENERGEO pro získání tepelné energie z prostředí. Nabízí kompletní sadu prvků pro konstrukci primárního okruhu tepelného čerpadla země/voda. Jedná se o prvky určené k využití geotermální energie. Základem jsou trubky a tvarovky z HDPE-RC, vysoko hustotního polyetylénu, který je odolný proti šíření trhliny. Proto je systém ideální pro instalaci v extrémních klimatických a geologických podmínkách, odolává hrubému zacházení během montáže, pokládání trubek i instalaci sond do geotermálních vrtů.

Právě systém FV ENERGEO se podílel na unikátním projektu RESTAURACE LIPNO MOLO  https://www.youtube.com/watch?v=XWOFLz242dc přímo nad hladinou jezera. Ten nyní bojuje o hlasy příznivců spolu s dalšími projekty v soutěži Evropské asociace tepelných čerpadel (EHPA) „The Heat Pump Award“.

Jedná se o prestižní projekt, který oceňuje nejúčinnější, nejchytřejší a nejudržitelnější realizace tepelných čerpadel z celé Evropy.
Soutěž vznikla již v roce 2011 a jejím hlavním cílem je upozornit na města a regiony, v jejichž prostředí bylo využito právě technologií tepelných čerpadel.

Letošní seznam přihlášených je dlouhý - https://hpa.ehpa.org/heatpump-contestants/.

Pokud budete mít zájem, můžete podle jednoduchého návodu podpořit svým hlasem unikátní projekt RESTAURACE LIPNO MOLO na této stránce https://hpa.ehpa.org/restaurace-lipno-molo/.

Milánský veletrh v plném proudu

Společnost FV - Plast v rámci skupiny Alca Group od dnešního dne představuje svůj sortiment na mezinárodním veletrhu MCE Milano, který se koná ve dnech 28.6. - 1.7.2022 v areálu výstaviště Fiera Milano. Na návštěvníky čeká unikátní neviditelný systém COMFORT pro vytápění i chlazení, nejširší nabídka trubek a tvarovek z materiálu PP-RCT, široký sortiment sanitárních systémů a novinka Alcasystém.

Navštivte nový showroom Praha

Elegance, design a inovace. To jsou hodnoty skupiny Alca Group, které se odrážejí i v našem novém showroomu v Praze. Přijďte se přesvědčit o prvotřídní kvalitě i luxusním designu produktů ALCA od tradičního českého výrobce.
Těšíme se na vás!

Seznamte se sortimentem FV – Plast, využijte nabídky školení.

Školení pro instalatéry a topenáře.

Nabízíme školení na celý sortiment FV – Plast, zejména pak na sortiment FV AQUA – systém pro kompletní řešení rozvodů vody a vytápění - a FV COMFORT – systém pro podlahové, stěnové a stropní vytápění a chlazení.

Nabízíme rovněž školení pro studenty a učitele SOU a SOŠ oboru instalatér, topenář.

Dle dohody zorganizujeme též školení pro odborné prodejce, případně pro architekty a projektanty.

Prezentace produktového portfolia je možné doprovodit exkurzí po výrobním závodě.

V rámci spolupráce se svářečskou školou Welding Praha jsme schopni v případě zájmu zajistit a zorganizovat kurzy na svařování plastů.

Termíny školení:

Každý čtvrtek 9-13 hodin nebo jindy po domluvě
Školicí středisko Čelákovice, Kozovazská 1049/3
Maximální kapacita 30 účastníků

V případě zájmu o sjednání školení nás prosím kontaktujte:

Daniel Zimmermann - daniel.zimmermann@fv-plast.cz
Petra Kočvarová - petra.kocvarova@fv-plast.cz

Stavební veletrh Brno

Rádi bychom vás pozvali na Stavební veletrh Brno, který se koná ve dnech 21. – 23. 4. na Výstavišti Brno. Prezentuje průřez celým odvětvím stavebnictví. Pokrývá realizace staveb, stavební řemesla a technologie, stavební materiály a výrobky, stavební konstrukce a technické zařízení budov.

V pavilonu V najdete společnou prezentaci skupiny Alca Group, která téměř sousedí s místem konání soutěže Učeň instalatér.

Ve čtvrtek vás zveme na přednášku s názvem Neviditelný systém FV COMFORT pro chlazení a vytápění v jednom v rámci doprovodného programu Cechu topenářů a instalatérů na veletrhu. Uskuteční se 21. 4. 2022 v přednáškovém prostoru pavilonu V, a to ve 14:40.

Ve čtvrtek v době od 9 do 18 hodin také můžete také navštívit Finále ČR soutěže Učeň instalatér 2022 s mezinárodní účastí.

Provozní doba veletrhu pro návštěvníky:

21. - 22. 4. 2022         9.00 - 18.00 hod.

23. 4. 2022                 9.00 - 17.00 hod.

Kde: Výstaviště Brno

• pavilon V

Vstupní místa:

• Hlavní vstup (vstup 1)

• Pavilon E / 4. brána

 

Těšíme se na setkání s vámi.

 

Aquatherm Praha v plném proudu

Dnešním dnem se naplno rozběhl další ročník Mezinárodního odborného veletrhu vytápěcí, ventilační, klimatizační, měřící, regulační, sanitární a ekologické techniky Aquatherm Praha. V areálu výstaviště PVA Expo Praha Letňany ho můžete navštívit denně až do pátku 22. dubna, ve středu a ve čtvrtek 10 do 18 hodin, v pátek od 10 do 15 hodin.

Expozici skupiny Alca Group můžete nalézt v hale číslo 4, výstavní stánek číslo 425.

Návštěvníci se mohou těšit na unikátní neviditelný systém pro vytápění i chlazení FV COMFORT, nejširší nabídku trubek a tvarovek z materiálu PP-RCT, široký sortiment sanitárních systémů a novinku Alcasystém.

Ve čtvrtek si na téma FV COMFORT mohou zájemci vyslechnout přednášku s názvem Využijte své tepelné čerpadlonaplno v rámci Fóra úspor – doprovodného programu na veletrhu. Uskuteční se 21. 4. 2022, v přednáškovém sále v přízemí ve vstupní hale 2 v čase 11:15 – 11:35.

Pro získání vstupenky na veletrh ZDARMA se registrujte na odkazuhttps://aquatherm-praha.com/vstupenky-pres-vystavovatele/ pod kódem partnera 2244250.

Těšíme se na setkání s Vámi.

Přijďte nás navštívit na pražském Aquathermu

V již tradičním dvouletém cyklu se letos opět uskuteční mezinárodní veletrh technických zařízení budov Aquatherm Praha 2022. Dovolte nám, abychom Vás na něj srdečně pozvali ve dnech 19. – 22. dubna 2022 v areálu výstaviště PVA Expo Praha Letňany. Mezinárodní odborný veletrh vytápěcí, ventilační, klimatizační, měřící, regulační, sanitární a ekologické techniky.

Expozici skupiny Alca Group můžete nalézt v hale číslo 4, výstavní stánek číslo 425.

Návštěvníci se mohou těšit na unikátní neviditelný systém pro vytápění i chlazení FV COMFORT, nejširší nabídku trubek a tvarovek z materiálu PP-RCT, široký sortiment sanitárních systémů a novinku Alcasystém.

Ve čtvrtek si na téma FV COMFORT mohou zájemci vyslechnout přednášku s názvem Využijte své tepelné čerpadlo naplnov rámci Fóra úspor – doprovodného programu na veletrhu. Uskuteční se 21. 4. 2022, v přednáškovém sále v přízemí ve vstupní hale 2 v čase 11:15 – 11:35.

 

Pro získání vstupenky na veletrh ZDARMA se registrujte na odkazu https://aquatherm-praha.com/vstupenky-pres-vystavovatele/ pod kódem partnera 2244250.

 

Po vyplnění povinných polí registrace na Vámi uvedený email přijde voucher s QR kódem obsahující Vámi zadané údaje. Vytiskněte si tento voucher, případně ho mějte u sebe při vstupu na veletrh v elektronické podobě. Vytištěný voucher nebo email s voucherem ve Vašem mobilním zařízení předložte na pokladně. Bude Vám vydána registrační karta návštěvníka, která slouží jako vstupenka na veletrh. Není časově omezená, platí po celou dobu konání veletrhu.

 

 

Těšíme se na setkání s Vámi.

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti