Upravit stránku

Novinky

NOVÝ MODEL NŮŽEK

Nový uživatelsky komfortní model nůžek s vylepšenou ergonomií pro snadné ovládání a přesné stříhání trubek PPR, PP-RCT, PE-RT, HDPE a PEX.

AQUATHERM Kyjev 2019

Společnost FV - Plast ani tento rok jako již tradičně nechyběla v seznamu vystavovatelů na veletrhu AQUATHERM Kyjev. Prezentovala se širokou škálou produktů z oblasti rozvodů vody a topení včetně názorných ukázek použití na výstavních panelech i doprovodných videích o firmě a její produkci. K vidění byly plastové trubky, tvarovky a armatury pro svařované a lisované rozvody vody a topení z materiálů PPR, PP-RCT, PE-RT, PE-Xa a HDPE RC. Kromě stálého sortimentu představila zákazníkům novinku - plošný chladicí a topný systém FV KLIMA - nejnovější generaci děleného systému s flexibilními hliníkovými registry, chlazenými 8 mm polybutenovou trubičkou, který je použitelný jak v kombinaci se sádrokartonovými stropy či stěnami, tak i s akustickými stropními panely.

AQUATHERM Moscow 2019

AQUATHERM Moskva 2019 12. - 15. 2. Crocus Expo Již v prvním dnu zvládá FV Plast na svém stánku na nejvýznamějším veletrhu vytápění v Ruské federaci nečekaný nápor zájemců o novinky v sortimentu výrobků. Žhavou novinkou jsou celoplastové segmentové rozdělovače z kompozitního sklem plněného polyamidu určené nejen pro profesionální podlahové otopné systémy, ale zejména pro plošné chladicí systémy.

ISH Frankfurt 2019

Dovolte nám pozvat vás na mezinárodní veletrh sanitární techniky, vytápění a klimatizace ISH 2019, který se uskuteční ve dnech 11. – 15. 3. na výstavišti ve Frankfurtu.

Vedle nové koncepce výstavního uspořádání mění veletrh ISH také dny konání. Poprvé v historii ISH začne veletrh v pondělí a skončí v pátek. Veletrh tím vychází vstříc vystavovatelům a poskytuje jim další pracovní den, kdy mohou své zboží předvést návštěvníkům.

Mezi téměř 2500 vystavovateli nechybí již tradičně česká společnost FV - Plast a. s., výrobce plastových trubek, tvarovek a armatur pro svařované a lisované rozvody vody a vytápění z materiálů PPR, PP-RCT, PE-RT, PE-Xa a HDPE RC. Dále se specializuje na vývoj a výrobu systémů pro primární okruhy tepelných čerpadel země/voda a systémů pro podlahové, stěnové a stropní vytápění a chlazení.

Odborné veřejnosti na veletrhu představí novinku - plošný chladicí a topný systém FV KLIMA. Firma nabízí nejen samotné části systému, ale i návrhy a projekty, včetně technického poradenství při montáži.

 

Chcete-li se dozvědět víc, najdete nás v hale 5 na stánku číslo D07.

 

Otevírací doba:

Pondělí až čtvrtek: 9 – 18

Pátek: 9 - 17

 

Těšíme se na vás!

 

FV – Plast, a. s.

Aquatherm Nitra 2019

Vážené dámy a páni,

dovolte nám, abychom vás pozvali na návštěvu 20. ročníku mezinárodního odborného veletrhu vytápěcí, ventilační, klimatizační, měřící, regulační, sanitární a ekologické techniky Aquatherm Nitra. Veletrh se uskuteční ve dnech  5. - 8. února 2019 v areálu výstaviště AGROKOMPLEX Nitra.

Společnost FV - Plast, a. s. na něm v rámci strategie vývoje a výroby systémů pro hospodaření s teplem uvnitř budov představí odborné veřejnosti plošný chladicí a otopný systém FV KLIMA. Jedná se o nejnovější generaci děleného systému s flexibilními hliníkovými registry, chlazenými 8 mm polybutenovou trubičkou, který je použitelný jak v kombinaci se sádrokartonovými stropy či stěnami, tak i s akustickými stropními panely. Firma nabízí nejen samotné části systému ale i návrhy a projekty, včetně technického poradenství při montáži.

Máte-li zájem přijít se inspirovat, získejte vstupenku na veletrh ZDARMA. Po vyplnění registračního formuláře, který najdete na webových stránkách http://www.aquatherm-nitra.com/sk/registracia-navstevnikov-firmy, dostanete na váš email poukázku na vstupenku, kterou po příchodu na veletrh zdarma vyměníte za vstupenku spolu se získáním katalogu, který je součástí novin Aquatherm Times. Při registraci nezapomeňte prosím uvést náš Kód partnera, který je 1922180.

PF 2019

Kolektiv zaměstnanců společnosti FV - Plast Vám přeje veselé Vánoce a šťastný nový rok.

Chladicí strop FV - Plast

Společnost FV-Plast, a.s. v tomto roce představuje veřejnosti revoluční a zároveň velmi jednoduchý způsob, jak dosáhnout optimální tepelné pohody uvnitř vašeho domova. Je jím plošný chladicí a topný systém FV-Plast. 

FV - Plast, a.s. poprvé vystavuje ve Skandinávii

V rámci společné expozice České republiky organizované agenturou CzechTrade na veletrhu Nordbygg ve Stockholmu představuje FV - Plast, a.s. především své výrobky určené pro tepelná čerpadla země / voda, podlahové, stěnové a stropní vytápění a stropní chlazení.

 

Ocenění značkou Kvalita Garantovaná CTI ČR

Dne 28. 2. 2018 byla naše společnost v rámci veletrhu AQUA-THERM Praha 2018 oceněna značkou Kvalita Garantovaná CTI ČR, udělovanou Cechem topenářů a instalatérů České republiky,  z.s. výrobkům, službám a vzdělávání v oblasti vytápění, zdravotechniky, rozvodů vody, sanity, energie a stavebnictví.

Značku Kvalita garantovaná Cechem topenářů a instalatérů České republiky

pro výrobek Trubky PP-RCT HOT S3,2, SDR7,4

převzali z rukou prezidenta CTI ČR Bohuslava Hamroziho člen představenstva společnosti FV – Plast, a.s. pan Georgios Karadzos a obchodní ředitel firmy Ing. David Behner.

Aquatherm Praha 2018

Jako naši hosté získáte vstupenku na Aquatherm 2018 Praha zdarma. Stačí se přihlásit a uvést náš kód. Přijďte načerpat inspiraci!

Mezinárodní výstava 41.Mostra Convegno Expocomfort 2018

Rádi bychom Vás informovali, že naše firma FV - Plast, a.s. se zúčastní mezinárodní výstavy 41.Mostra Convegno Expocomfort, konané ve dnech 13. - 16.března 2018 na výstavišti Fiera Milano v Itálii.

Rádi Vás uvítáme na našem stánku H 37, Hala 18.

Přijďte načerpat inspiraci na Aquatherm Praha 2018

Jako naši hosté získáte vstupenku na Aquatherm 2018 Praha zdarma. Stačí se přihlásit a uvést náš kód. Přijďte načerpat inspiraci!

Montážní pomůcka vám usnadní práci

Vytvořili jsme montážní pomůcku, která vám pomůže při aplikaci našich systémů pro rozvody vody, při svařování apod. Hodí se montážním firmám i projektantům.

Aquatherm Kyjev

Po odmlce se FV - Plast, a.s. opět vrátil na mezinárodní veletrh Aquatherm Kyjev.

Největší zájem návštěvníků budí systémy, které jsou spojeny s topením, nebo získáváním a rozvodem tepla.