Upravit stránku

Novinky

Konference "Bytové domy"

FV – Plast, a.s. jako partner konference představil nové kompozitní potrubí PP-RCT STABIOXY a FASER a novou generaci potrubí PP-RCT UNI a HOT se širokým sortimentem tvarovek pro kompletaci systému. Jako jednu z aplikací nové generace potrubí z PP-RCT v rámci modernizace bytových objektů připomněl praktické řešení, a sice chlazení bytů během letního období. Nově vyvinuté podvěšené chladicí stropy sníží výšku místnosti jen o cca 70 mm.

FV - Plast zahájil účast na Big5 a zaplavil Dubaj

Špičková kvalita, moderní materiály, inovativní technologie a řešení. To vše neodmyslitelně patří k přednímu českému výrobci trubek, tvarovek a armatur, které slouží pro instalaci studené a teplé vody, podlahové a ústřední vytápění. A to vše a mnohem víc mají tentokrát možnost spatřit návštěvníci mezinárodního veletrhu The Big 5 v Dubaji, kterého se FV Plast pravidelně opakovaně zúčastňuje.

 

Kromě sortimentu pro rozvody vody, vytápění, získávání obnovitelné energie a další aplikace v průmyslu FV - Plast v Dubaji ukázal novinku. V rámci strategie vývoje a výroby systémů pro hospodaření s teplem uvnitř budov představuje odborné veřejnosti plošný chladicí a topný systém FV DELGADO.

Jedná se o nejnovější generaci děleného systému s flexibilními hliníkovými registry, chlazenými 8 mm polybutenovou trubičkou, který je použitelný jak v kombinaci se sádrokartonovými stropy či stěnami, tak i s akustickými stropními panely.

Firma nabízí nejen samotné části systému, ale i návrhy a projekty, včetně technického poradenství při montáži.

Chladicí strop FV - Plast

Společnost FV-Plast, a.s. v tomto roce představuje veřejnosti revoluční a zároveň velmi jednoduchý způsob, jak dosáhnout optimální tepelné pohody uvnitř vašeho domova. Je jím plošný chladicí a topný systém FV-Plast. 

FV - Plast, a.s. poprvé vystavuje ve Skandinávii

V rámci společné expozice České republiky organizované agenturou CzechTrade na veletrhu Nordbygg ve Stockholmu představuje FV - Plast, a.s. především své výrobky určené pro tepelná čerpadla země / voda, podlahové, stěnové a stropní vytápění a stropní chlazení.

 

Ocenění značkou Kvalita Garantovaná CTI ČR

Dne 28. 2. 2018 byla naše společnost v rámci veletrhu AQUA-THERM Praha 2018 oceněna značkou Kvalita Garantovaná CTI ČR, udělovanou Cechem topenářů a instalatérů České republiky,  z.s. výrobkům, službám a vzdělávání v oblasti vytápění, zdravotechniky, rozvodů vody, sanity, energie a stavebnictví.

Značku Kvalita garantovaná Cechem topenářů a instalatérů České republiky

pro výrobek Trubky PP-RCT HOT S3,2, SDR7,4

převzali z rukou prezidenta CTI ČR Bohuslava Hamroziho člen představenstva společnosti FV – Plast, a.s. pan Georgios Karadzos a obchodní ředitel firmy Ing. David Behner.

Aquatherm Praha 2018

Jako naši hosté získáte vstupenku na Aquatherm 2018 Praha zdarma. Stačí se přihlásit a uvést náš kód. Přijďte načerpat inspiraci!

Mezinárodní výstava 41.Mostra Convegno Expocomfort 2018

Rádi bychom Vás informovali, že naše firma FV - Plast, a.s. se zúčastní mezinárodní výstavy 41.Mostra Convegno Expocomfort, konané ve dnech 13. - 16.března 2018 na výstavišti Fiera Milano v Itálii.

Rádi Vás uvítáme na našem stánku H 37, Hala 18.

Přijďte načerpat inspiraci na Aquatherm Praha 2018

Jako naši hosté získáte vstupenku na Aquatherm 2018 Praha zdarma. Stačí se přihlásit a uvést náš kód. Přijďte načerpat inspiraci!

Montážní pomůcka vám usnadní práci

Vytvořili jsme montážní pomůcku, která vám pomůže při aplikaci našich systémů pro rozvody vody, při svařování apod. Hodí se montážním firmám i projektantům.

Aquatherm Kyjev

Po odmlce se FV - Plast, a.s. opět vrátil na mezinárodní veletrh Aquatherm Kyjev.

Největší zájem návštěvníků budí systémy, které jsou spojeny s topením, nebo získáváním a rozvodem tepla.

FV MULTIPERT-AL. Ideální pro rozvod pitné vody

Trubky FV MULTIPERT-AL jsou díky moderním materiálům vynikající pro rozvody pitné a teplé vody i pro stoupací vedení. Mají skvělou tvarovatelnost a i teplotní odolnost až do 95 °C.

FV PP-RCT UNI. Trubky z polypropylenu nové generace

Naše společnost přichází se zcela novým řešením trubek pro rozvody pitné a teplé vody, stlačeného vzduchu nebo chladicí vody v průmyslu. Trubky FV PP-RCT UNI jsou vyrobené z polypropylenu nové generace.

PPR koleno UNI s kovovým závitem. Usnadní vám práci i odlehčí brašnu

Nástěnné PPR koleno UNI s kovovým vnitřním závitem vám usnadní práci i odlehčí brašnu. Nemusíte díky němu mít dvě tvarovky a použijete jej jako přechodku pro závitový spoj.