Upravit stránku

Novinky

AQUATHERM Praha v plném proudu

Ve velkém stylu vstoupil FV - Plast do letošního ročníku veletrhu AQUATHERM Praha.

Stavění jako radost i vášeň. Inspirujte se na Stavebním veletrhu Brno 2020

Srdečně vás zveme na Stavební veletrh Brno, který v těchto dnech probíhá na brněnském výstavišti.
Stavební sezona díky počasí skoro nekončí, ale v zimě si přece jen vybere krátkou pauzu. A právě v jejím závěru, od 26. do 29. února, se na brněnském výstavišti setkají odborníci z řad projektantů, realizátorů staveb, dodavatelů materiálů nebo výrobků a zástupců stavebních řemesel.

Pro návštěvníky jsou připraveny prezentace novinek, nových trendů, ale i stálého sortimentu firem napříč stavebními obory. Stánek společnosti FV - Plast najdete v pavilonu V v přízemí pod číslem 106. Dozvíte se kompletní informace o novém systému stropního chlazení FV KLIMA.

Kdo se chystá stavět nebo rekonstruovat, má jedinečnou příležitost načerpat informace a získat užitečné kontakty ještě dříve, než vypukne další stavební sezona a odborníci se rozběhnou do terénu.

26. - 29. 02. 2020, Výstaviště Brno

26.–28. 2. 9.00–18.00

29. 2. 9.00–17.00

AQUATHERM Moskva 2020

V tradiční červené vstoupil FV Plast do dalšího ročníku veletrhu AQUATHERM Moskva. Důraz je kladen především na novou řadu výrobků z PP-RCT.

FV - Plast vás zve na 27. ročník mezinárodní výstavy Infotherma

O technických novinkách, spolupráci a vizích do budoucna

 

Ve dnech 20. až 23. ledna 2020 se na Výstavišti Černá louka v Ostravě uskuteční již 27. pokračování Infothermy, tradičně věnované vytápění, úsporám energií a smysluplnému využívání obnovitelných zdrojů v malých a středních objektech. V České republice se jedná o největší takto specializovanou výstavu, kde jsou zastoupeny evropské a světové značky výrobků a produktů, které jsou potřebné k tepelné pohodě našich domovů. Výstava se snaží mapovat technický pokrok a stává se místem každoročního setkávání odborné veřejnosti, vystavovatelů a návštěvníků. Součástí výstavy je odborný doprovodný program, vstupní expozice „Dům plný energie a informací“ a internetová soutěž „Top výrobky vystavovatelů Infothermy 2020“. Mezi vystavovateli nechybí ani přední český výrobce v oboru, společnost FV - Plast, která v rámci výstavního stánku Cechu topenářů a instalatérů České republiky prezentuje plošný chladicí a topný systém FV KLIMA - zdravé, tiché, úsporné a komfortní stropní chlazení. Jedná se o moderní, energeticky úsporný a zdravý systém plošného chlazení, který vytváří příjemné prostředí s pocitem nerušeného přírodního ticha bez průvanu a hluku. Tím také přispívá ke zlepšení koncentrace, pracovního výkonu a pohody. Tento inovativní systém s vysokým výkonem a účinností je díky nízké setrvačnosti skvělým řešením pro nízkoenergetické a pasivní domky, a to pro všechny typy stropních konstrukcí. Přijďte se dozvědět více na stánek Cechu topenářů a instalatérů České republiky s číslem 308.

Těšíme se na vás.

PF 2020

Kolektiv zaměstnanců společnosti FV - Plast Vám přeje veselé Vánoce a šťastný nový rok.

Dubai 2019

Společnost FV - Plast, a.s. má na svém kontě další úspěšnou prezentaci na veletrhu The Big 5 Dubai. Jedná se o největší a nejvlivnější stavební a výstavní show na Středním východě. FV - Plast představuje celé své portfolio produktů z oblasti rozvodů vody, podlahového vytápění a především nejnovějšího systému stropního chlazení. Zákazníci mohou stánek 1C19 v hale 1 navštívit až do 28. 11.

Výstava The Big 5 Dubaj 2019

Necelý týden zbývá do zahájení výstavy The Big 5 Dubaj 2019. A přední český výrobce systémů pro rozvody vody, podlahové vytápění a stropní chlazení bude jako každoročně při tom. Návštěvníky naláká poutavým designem expozice, kde přestaví průřez sortimentem a produktové novinky.

FOR ARCH 2019

Zveme vás na 30. ročník veletrhu FOR ARCH 2019 konaný ve dnech 17. – 21.9. 2019 v areálu PVA EXPO PRAHA.

Plán výstaviště: http://storage.abf.cz/file/show?nl_id=82220

Společnost FV - Plast, a.s. najdete stejně jako v loňském roce na stánku Cechu topenářů a instalatérů České republiky, který je odborným a mediálním partnerem veletrhu FOR ARCH 2019. Neváhejte a navštivte nás v Hale 7, č. stánku C04.

Zde je odkaz na elektronické vstupenky: http://forarch.cz/vystavovatel/voucher?v=67d90482ac1e48b2f2e58892a65b26d4

Pod tímto odkazem získáte čestnou vstupenku s parkováním zdarma: http://forarch.cz/cech?v=67d90482ac1e48b2f2e58892a65b26d4

Vstupenka Vás opravňuje ke vstupu do areálu výstaviště PVA EXPO PRAHA v Letňanech v průběhu konání mezinárodního veletrhu FOR ARCH 2019. První den 17. 9. 2019 Vám tato vstupenka umožní využít parkoviště ZDARMA.

Na místě bude k vidění montáž výrobků trubek, tvarovek a armatur k instalaci studené a teplé vody, podlahové vytápění a jako novinku představí společnost FV - Plast systém FV KLIMA - zdravé, tiché, úsporné a komfortní stropní chlazení.

V programu CTI ČR v rámci Soutěžní přehlídky stavebních řemesel - SUSO se představí žáci Střední odborné školy Jarov, Praha 9 a žáci Středního odborného učiliště plynárenského Pardubice. 

Datum zahájení: Úterý, 17.09.2019 10:00

Datum ukončení: Pátek, 20.09.2019 18:00

Místo konání: Hala 6

25. ročník výstavy Domov a teplo - Výstaviště Lysá nad Labem

Dovolte nám pozvat vás na 25. ročník výstavy Domov a teplo 2019, která se uskuteční ve dnech 06. – 08. 09.2019 na výstavišti Lysá nad Labem.

 

Hlavním tématem prezentace společnosti FV - Plast, a.s. na 25. ročníku výstavy Domov a teplo bude stropní chlazení a podlahové vytápění. Výstava moderního vytápění, bytového vybavení a nábytku začíná v pátek 6. září a pro návštěvníky je otevřena denně až do neděle od 9 do 17 hodin. Stánek FV – Plast najdou zájemci v hale B.

Řešíte podlahové vytápění?

FV THERM systém je jednoduchý a spolehlivý systém pro rozvody vytápění. Nabízí profesionální řešení s trvalou hodnotou. Ať už jde o novostavbu či rekonstrukci, podlahové vytápění nebo vytápění radiátory různých typů, FV THERM vyhovuje přesvědčivým způsobem rozličným požadavkům. Vysoce kvalitní zpracování všech komponent systému, trubek PE-RT, PE-Xa, systémových vrstvených desek EPS i PUR a příslušenství umožňuje instalaci kompletního systému plošného vytápění a chlazení FV THERM třemi jednoduchými pracovními kroky. Samozřejmostí je příprava na základě výpočtového programu při splnění všech platných předpisů, která je součástí servisu FV - Plast.

Proč systém plošného chlazení FV KLIMA?

V rámci strategie vývoje a výroby systémů pro hospodaření s teplem uvnitř budov FV - Plast představuje novinku - plošný chladicí a topný systém FV KLIMA. Jedná se o nejnovější generaci děleného systému s flexibilními hliníkovými registry, chlazenými 8 mm polybutenovou trubičkou, který je použitelný jak v kombinaci se sádrokartonovými stropy či stěnami, tak i s akustickými stropními panely. FV KLIMA – stropní chlazení – je moderní, energeticky úsporný a zdravý systém plošného chlazení. Vytváří příjemné prostředí s pocitem nerušeného přírodního ticha bez průvanu a hluku. Tím také přispívá ke zlepšení koncentrace, pracovního výkonu a pohody. Jedná se o inovativní systém s vysokým výkonem a účinností. Díky nízké setrvačnosti je skvělým řešením pro nízkoenergetické a pasivní domky, a to pro všechny typy stropních konstrukcí.

To vše a spoustu dalších věcí se dozvíte, když nás navštívíte v hale B na Výstavišti Lysá nad Labem.

Stropní chlazení - seznamte se s moderním a úsporným systémem

Objevte benefity moderního a úsporného systému, které vám přinese instalace stropního chlazení.

NOVÝ MODEL NŮŽEK

Představujeme vám nový model nůžek pro stříhání trubek PPR, PP-RCT, PE-RT, HDPE a PEX. Nůžky se pohodlně ovládají, mají totiž nový design s vylepšenou ergonomií. Slouží pro profesionální dělení trubek do průměru 42 mm. 

AQUATHERM Kyjev 2019

Společnost FV - Plast ani tento rok jako již tradičně nechyběla v seznamu vystavovatelů na veletrhu AQUATHERM Kyjev. Prezentovala se širokou škálou produktů z oblasti rozvodů vody a topení včetně názorných ukázek použití na výstavních panelech i doprovodných videích o firmě a její produkci. K vidění byly plastové trubky, tvarovky a armatury pro svařované a lisované rozvody vody a topení z materiálů PPR, PP-RCT, PE-RT, PE-Xa a HDPE RC. Kromě stálého sortimentu představila zákazníkům novinku - plošný chladicí a topný systém FV KLIMA - nejnovější generaci děleného systému s flexibilními hliníkovými registry, chlazenými 8 mm polybutenovou trubičkou, který je použitelný jak v kombinaci se sádrokartonovými stropy či stěnami, tak i s akustickými stropními panely.

AQUATHERM Moscow 2019

AQUATHERM Moskva 2019 12. - 15. 2. Crocus Expo Již v prvním dnu zvládá FV Plast na svém stánku na nejvýznamějším veletrhu vytápění v Ruské federaci nečekaný nápor zájemců o novinky v sortimentu výrobků. Žhavou novinkou jsou celoplastové segmentové rozdělovače z kompozitního sklem plněného polyamidu určené nejen pro profesionální podlahové otopné systémy, ale zejména pro plošné chladicí systémy.

ISH Frankfurt 2019

Dovolte nám pozvat vás na mezinárodní veletrh sanitární techniky, vytápění a klimatizace ISH 2019, který se uskuteční ve dnech 11. – 15. 3. na výstavišti ve Frankfurtu.

Vedle nové koncepce výstavního uspořádání mění veletrh ISH také dny konání. Poprvé v historii ISH začne veletrh v pondělí a skončí v pátek. Veletrh tím vychází vstříc vystavovatelům a poskytuje jim další pracovní den, kdy mohou své zboží předvést návštěvníkům.

Mezi téměř 2500 vystavovateli nechybí již tradičně česká společnost FV - Plast a. s., výrobce plastových trubek, tvarovek a armatur pro svařované a lisované rozvody vody a vytápění z materiálů PPR, PP-RCT, PE-RT, PE-Xa a HDPE RC. Dále se specializuje na vývoj a výrobu systémů pro primární okruhy tepelných čerpadel země/voda a systémů pro podlahové, stěnové a stropní vytápění a chlazení.

Odborné veřejnosti na veletrhu představí novinku - plošný chladicí a topný systém FV KLIMA. Firma nabízí nejen samotné části systému, ale i návrhy a projekty, včetně technického poradenství při montáži.

 

Chcete-li se dozvědět víc, najdete nás v hale 5 na stánku číslo D07.

 

Otevírací doba:

Pondělí až čtvrtek: 9 – 18

Pátek: 9 - 17

 

Těšíme se na vás!

 

FV – Plast, a. s.

Aquatherm Nitra 2019

Vážené dámy a páni,

dovolte nám, abychom vás pozvali na návštěvu 20. ročníku mezinárodního odborného veletrhu vytápěcí, ventilační, klimatizační, měřící, regulační, sanitární a ekologické techniky Aquatherm Nitra. Veletrh se uskuteční ve dnech  5. - 8. února 2019 v areálu výstaviště AGROKOMPLEX Nitra.

Společnost FV - Plast, a. s. na něm v rámci strategie vývoje a výroby systémů pro hospodaření s teplem uvnitř budov představí odborné veřejnosti plošný chladicí a otopný systém FV KLIMA. Jedná se o nejnovější generaci děleného systému s flexibilními hliníkovými registry, chlazenými 8 mm polybutenovou trubičkou, který je použitelný jak v kombinaci se sádrokartonovými stropy či stěnami, tak i s akustickými stropními panely. Firma nabízí nejen samotné části systému ale i návrhy a projekty, včetně technického poradenství při montáži.

Máte-li zájem přijít se inspirovat, získejte vstupenku na veletrh ZDARMA. Po vyplnění registračního formuláře, který najdete na webových stránkách http://www.aquatherm-nitra.com/sk/registracia-navstevnikov-firmy, dostanete na váš email poukázku na vstupenku, kterou po příchodu na veletrh zdarma vyměníte za vstupenku spolu se získáním katalogu, který je součástí novin Aquatherm Times. Při registraci nezapomeňte prosím uvést náš Kód partnera, který je 1922180.

PF 2019

Kolektiv zaměstnanců společnosti FV - Plast Vám přeje veselé Vánoce a šťastný nový rok.