Upravit stránku

Novinky

Nové celoplastové tvarovky FV A-PRESS

Celoplastové násuvné - axiálně lisované tvarovky z PPSU, to je novinka předního českého výrobce systémů pro rozvody vody, vytápění a chlazení s názvem
FV A-PRESS. Tyto nové tvarovky jsou univerzální pro všechny typy vícevrstvých trubek odpovídajících rozměrů pro rozvody vody a vytápění. jejich další předností ej dokonalá těsnost i bez použití těsnicích kroužků z elastomeru. Vynikají spolehlivostí, snadnou a rychlou montáží a dlouhou životností. 

V nabídce najdete kolena, spojky, čelisti, lisovací kleště a další. Kompletní sortiment najdete na našich webových stránkách v kategorii FV AQUA nebo se obraťte na naše odborníky z obchodní či technického oddělení.

Vytápění i chlazení zároveň? To je inovativní a energeticky úsporný systém plošného chlazení FV KLIMA

Vytápění i chlazení zároveň? To je inovativní a energeticky úsporný systém plošného chlazení FV KLIMA

Více než 30 let patří společnost FV – Plast mezi přední české výrobce špičkových trubek, tvarovek a armatur pro instalaci studené a teplé vody. V posledních letech nabízí zákazníkům komplexní řešení – systémy pro rozvody vody, podlahové a ústřední vytápění, chlazení i pro primární okruhy tepelných čerpadel země/voda.

Vytápění i chlazení zároveň?

Inovativní a energeticky úsporný systém plošného chlazení FV KLIMA se hodí do domácností i kanceláří. Chlazení je komfortní, bez jakéhokoliv průvanu a hluku. Navíc je možné jej nainstalovat do všech typů stropních konstrukcí. Systém dokáže nejen chladit, ale také ohřívat celou plochu stropu. Slouží tak i jako vytápění.

Moderní stropní konstrukce a stropní chlazení jdou k sobě dohromady. V obytných budovách vytváří systém FV KLIMA příjemné a zdravé prostředí. V trubkách, zabudovaných do stropní konstrukce, proudí chladicí nebo otopná voda, která, odvádí energii z chlazené místnosti, nebo naopak místnost ohřívá.

Tím, že je chlazení či vytápění umístěné ve stropní konstrukci, působí aktivně na celé ploše místnosti. Sálavé vytápění či chlazení tak sdílí teplo s okolím. Tento vyvážený sálavý systém upravuje nejen vzduch v místnosti, ale působí i na nábytek, podlahu a přilehlé stěny. Je navíc komfortnější a zdravější než klimatizace.

Systém FV KLIMA je zdravý, tichý, úsporný a komfortní. Už máte jasno?

Těšíme se na vás na naší virtuální expozici veletrhu TZBexpo ve dnech 23. – 26. 2. 2021 nebo navštivte naše stránky www.stropnichlazeni.cz.

TZBexpo 2021

Vážení obchodní přátelé,

rádi bychom Vás pozvali ve dnech 23. - 26. 2. 2021 na naši expozici na e-verzi veletrhu Aquatherm Nitra, největším a vzhledem k nelepšící se pandemické situaci i jediném virtuálním veletrhu v oblasti technických zařízení budov v letošním roce. Denně od 9:00 do 17:00 Vám budeme k dispozici on-line, ale i mimo tuto dobu je Vám k dispozici naše virtuální expozice se svým obsahem. Pozvánku na naši expozici naleznete zde.

Uložte si prosím termín veletrhu kliknutím na odkaz „Pridať do kalendára“ do kalendáře ve Vašem Outlooku nebo Googlu popř. Vašeho osobního kalendáře a budeme rádi, když si ve Vašem nabitém pracovním programu uděláte čas. Kdykoliv v době konání e-veletrhu se pak díky této pozvánce dostanete přímo na naši expozici a tím i celý virtuální veletrh. Aktuálně se na stránkách veletrhu můžete podívat i na harmonogram živého doprovodného programu vysílaného z Bratislavy a Prahy.

VŠECHNO ZADARMO A BEZ REGISTRACE.

Těšíme se na setkání s Vámi.
FV – Plast, a.s.

AQUATHERM Praha v plném proudu

Ve velkém stylu vstoupil FV - Plast do letošního ročníku veletrhu AQUATHERM Praha.

Stavění jako radost i vášeň. Inspirujte se na Stavebním veletrhu Brno 2020

Srdečně vás zveme na Stavební veletrh Brno, který v těchto dnech probíhá na brněnském výstavišti.
Stavební sezona díky počasí skoro nekončí, ale v zimě si přece jen vybere krátkou pauzu. A právě v jejím závěru, od 26. do 29. února, se na brněnském výstavišti setkají odborníci z řad projektantů, realizátorů staveb, dodavatelů materiálů nebo výrobků a zástupců stavebních řemesel.

Pro návštěvníky jsou připraveny prezentace novinek, nových trendů, ale i stálého sortimentu firem napříč stavebními obory. Stánek společnosti FV - Plast najdete v pavilonu V v přízemí pod číslem 106. Dozvíte se kompletní informace o novém systému stropního chlazení FV KLIMA.

Kdo se chystá stavět nebo rekonstruovat, má jedinečnou příležitost načerpat informace a získat užitečné kontakty ještě dříve, než vypukne další stavební sezona a odborníci se rozběhnou do terénu.

26. - 29. 02. 2020, Výstaviště Brno

26.–28. 2. 9.00–18.00

29. 2. 9.00–17.00

AQUATHERM Moskva 2020

V tradiční červené vstoupil FV Plast do dalšího ročníku veletrhu AQUATHERM Moskva. Důraz je kladen především na novou řadu výrobků z PP-RCT.

FV - Plast vás zve na 27. ročník mezinárodní výstavy Infotherma

O technických novinkách, spolupráci a vizích do budoucna

 

Ve dnech 20. až 23. ledna 2020 se na Výstavišti Černá louka v Ostravě uskuteční již 27. pokračování Infothermy, tradičně věnované vytápění, úsporám energií a smysluplnému využívání obnovitelných zdrojů v malých a středních objektech. V České republice se jedná o největší takto specializovanou výstavu, kde jsou zastoupeny evropské a světové značky výrobků a produktů, které jsou potřebné k tepelné pohodě našich domovů. Výstava se snaží mapovat technický pokrok a stává se místem každoročního setkávání odborné veřejnosti, vystavovatelů a návštěvníků. Součástí výstavy je odborný doprovodný program, vstupní expozice „Dům plný energie a informací“ a internetová soutěž „Top výrobky vystavovatelů Infothermy 2020“. Mezi vystavovateli nechybí ani přední český výrobce v oboru, společnost FV - Plast, která v rámci výstavního stánku Cechu topenářů a instalatérů České republiky prezentuje plošný chladicí a topný systém FV KLIMA - zdravé, tiché, úsporné a komfortní stropní chlazení. Jedná se o moderní, energeticky úsporný a zdravý systém plošného chlazení, který vytváří příjemné prostředí s pocitem nerušeného přírodního ticha bez průvanu a hluku. Tím také přispívá ke zlepšení koncentrace, pracovního výkonu a pohody. Tento inovativní systém s vysokým výkonem a účinností je díky nízké setrvačnosti skvělým řešením pro nízkoenergetické a pasivní domky, a to pro všechny typy stropních konstrukcí. Přijďte se dozvědět více na stánek Cechu topenářů a instalatérů České republiky s číslem 308.

Těšíme se na vás.

PF 2020

Kolektiv zaměstnanců společnosti FV - Plast Vám přeje veselé Vánoce a šťastný nový rok.

Dubai 2019

Společnost FV - Plast, a.s. má na svém kontě další úspěšnou prezentaci na veletrhu The Big 5 Dubai. Jedná se o největší a nejvlivnější stavební a výstavní show na Středním východě. FV - Plast představuje celé své portfolio produktů z oblasti rozvodů vody, podlahového vytápění a především nejnovějšího systému stropního chlazení. Zákazníci mohou stánek 1C19 v hale 1 navštívit až do 28. 11.

Výstava The Big 5 Dubaj 2019

Necelý týden zbývá do zahájení výstavy The Big 5 Dubaj 2019. A přední český výrobce systémů pro rozvody vody, podlahové vytápění a stropní chlazení bude jako každoročně při tom. Návštěvníky naláká poutavým designem expozice, kde přestaví průřez sortimentem a produktové novinky.

FOR ARCH 2019

Zveme vás na 30. ročník veletrhu FOR ARCH 2019 konaný ve dnech 17. – 21.9. 2019 v areálu PVA EXPO PRAHA.

Plán výstaviště: http://storage.abf.cz/file/show?nl_id=82220

Společnost FV - Plast, a.s. najdete stejně jako v loňském roce na stánku Cechu topenářů a instalatérů České republiky, který je odborným a mediálním partnerem veletrhu FOR ARCH 2019. Neváhejte a navštivte nás v Hale 7, č. stánku C04.

Zde je odkaz na elektronické vstupenky: http://forarch.cz/vystavovatel/voucher?v=67d90482ac1e48b2f2e58892a65b26d4

Pod tímto odkazem získáte čestnou vstupenku s parkováním zdarma: http://forarch.cz/cech?v=67d90482ac1e48b2f2e58892a65b26d4

Vstupenka Vás opravňuje ke vstupu do areálu výstaviště PVA EXPO PRAHA v Letňanech v průběhu konání mezinárodního veletrhu FOR ARCH 2019. První den 17. 9. 2019 Vám tato vstupenka umožní využít parkoviště ZDARMA.

Na místě bude k vidění montáž výrobků trubek, tvarovek a armatur k instalaci studené a teplé vody, podlahové vytápění a jako novinku představí společnost FV - Plast systém FV KLIMA - zdravé, tiché, úsporné a komfortní stropní chlazení.

V programu CTI ČR v rámci Soutěžní přehlídky stavebních řemesel - SUSO se představí žáci Střední odborné školy Jarov, Praha 9 a žáci Středního odborného učiliště plynárenského Pardubice. 

Datum zahájení: Úterý, 17.09.2019 10:00

Datum ukončení: Pátek, 20.09.2019 18:00

Místo konání: Hala 6

25. ročník výstavy Domov a teplo - Výstaviště Lysá nad Labem

Dovolte nám pozvat vás na 25. ročník výstavy Domov a teplo 2019, která se uskuteční ve dnech 06. – 08. 09.2019 na výstavišti Lysá nad Labem.

 

Hlavním tématem prezentace společnosti FV - Plast, a.s. na 25. ročníku výstavy Domov a teplo bude stropní chlazení a podlahové vytápění. Výstava moderního vytápění, bytového vybavení a nábytku začíná v pátek 6. září a pro návštěvníky je otevřena denně až do neděle od 9 do 17 hodin. Stánek FV – Plast najdou zájemci v hale B.

Řešíte podlahové vytápění?

FV THERM systém je jednoduchý a spolehlivý systém pro rozvody vytápění. Nabízí profesionální řešení s trvalou hodnotou. Ať už jde o novostavbu či rekonstrukci, podlahové vytápění nebo vytápění radiátory různých typů, FV THERM vyhovuje přesvědčivým způsobem rozličným požadavkům. Vysoce kvalitní zpracování všech komponent systému, trubek PE-RT, PE-Xa, systémových vrstvených desek EPS i PUR a příslušenství umožňuje instalaci kompletního systému plošného vytápění a chlazení FV THERM třemi jednoduchými pracovními kroky. Samozřejmostí je příprava na základě výpočtového programu při splnění všech platných předpisů, která je součástí servisu FV - Plast.

Proč systém plošného chlazení FV KLIMA?

V rámci strategie vývoje a výroby systémů pro hospodaření s teplem uvnitř budov FV - Plast představuje novinku - plošný chladicí a topný systém FV KLIMA. Jedná se o nejnovější generaci děleného systému s flexibilními hliníkovými registry, chlazenými 8 mm polybutenovou trubičkou, který je použitelný jak v kombinaci se sádrokartonovými stropy či stěnami, tak i s akustickými stropními panely. FV KLIMA – stropní chlazení – je moderní, energeticky úsporný a zdravý systém plošného chlazení. Vytváří příjemné prostředí s pocitem nerušeného přírodního ticha bez průvanu a hluku. Tím také přispívá ke zlepšení koncentrace, pracovního výkonu a pohody. Jedná se o inovativní systém s vysokým výkonem a účinností. Díky nízké setrvačnosti je skvělým řešením pro nízkoenergetické a pasivní domky, a to pro všechny typy stropních konstrukcí.

To vše a spoustu dalších věcí se dozvíte, když nás navštívíte v hale B na Výstavišti Lysá nad Labem.