Upravit stránku

Novinky

Využijte možnosti získání svářečského oprávnění

Víte, že nabízíme možnost svářečských kurzů? 

V rámci spolupráce se svářečskou školou Welding Praha rádi zajistíme a zorganizujeme kurz na svařování plastů. Využijte tuto možnost a rozšiřte si své znalosti a zručnosti.

Získejte certifikaci podle českých i mezinárodních norem. 

Pokud vás zajímá více, neváhejte nás kontaktovat: daniel.zimmermann@fv-plast.cz

Školíme odborníky i studenty

Abyste lépe poznali naše výrobky a systémy, pořádáme odborná školení. Určená jsou instalatérům a topenářům i jejich budoucím nástupcům z řad studentů oboru instalatér-topenář. Nabízíme exkurze v našem školicím středisku a výrobním závodě a také přímo ve firmách a školách. 

Zarezervujte si svůj termín na naše odborná školení. Na své si přijdou instalatéři, topenáři i studenti oboru instalatér-topenář. Proč?

👍 Ukážeme naše výrobky a systémy.

👍 Dozvíte se novinky z oboru.

👍 Ukážeme praktické vychytávky pro rychlejší práci.

👍 Vyzkoušíte si práci s našimi trubkami.

👍 Zjistíte, jak kvalitní jsou naše výrobky.

👍 Odpovíme na všechny vaše otázky.

Svůj termín si zarezervujte ve formuláři www.fv-plast.cz/skoleni-pro

Školení se konají každý čtvrtek od 9 do 13 hodin nebo jindy po domluvě. Těšíme se na vás v našem školicím středisku Čelákovice.

Potkáme se na Stavebním veletrhu v Brně

Zastavte se za námi na brněnském výstavišti. Stavební veletrh startuje již 24. dubna a najdete nás v pavilonu V, číslo stánku 104.

Letos jsme opět přijeli s Alcatruckem. V prezentační dodávce najdete kompletní průřez našim sortimentem – FV AQUA i FV COMFORT. Přijďte se pobavit o ideálních trubkách pro rozvod teplé i studené vody, stejně jako o efektivních metodách vytápění a chlazení domů.

Náš tým se na vás těší. Uvidíme se?

Otevírací doba: 

24.—26. 4. 2024  10.00–17.00 
27. 4. 2024  10.00–16.00
  

Letošní ročník veletrhu MCE v Miláně byl skvělý!

Největší akce svého druhu v Evropě je zaměřena na oblast technologií pro vytápění, chlazení, klimatizaci a sanitu. Společně s celou skupinou Alca Group jsme prezentovali naše produkty na krásném stánku Alca.
 

Máme velkou radost z toho, že jsme se mohli osobně setkat s našimi stávajícími zákazníky a probrat s nimi jejich potřeby a možnosti budoucí spolupráce. Zároveň jsme navázali mnoho nových kontaktů s potenciálními partnery z celého světa. Veletrh MCE tak pro Alca Group představuje nejen skvělou platformu pro prezentaci produktů, ale také pro budování silných obchodních vztahů na mezinárodní úrovni.

Moderně zařízený stánek Alca a FV - Plast se stal centrem dění pro návštěvníky veletrhu, kteří se zajímali o inovativní produkty a systémy z oblasti sanity.
 

Návštěvníkům jsme představili celý průřez sortimentem a zejména PE-RT/AL/PE-RT trubky, které vyrábíme na naší jedinečné lince jako jediný výrobce vícevrstvého potrubí PE-RT/AL/PE-RT a PE-RT v České republice. Velký zájem vzbudily i výhody našeho systému pro vytápění a chlazení FV COMFORT. Žádné zbytečné starosti, žádné složité výpočty. FV COMFORT přináší ucelená typová řešení, která v jednom systému zahrnují chlazení i vytápění pro perfektní tepelnou pohodu ve vašem domově.
 

Jsme přesvědčeni, že se naše účast na veletrhu MCE v Miláně ukáže jako velmi úspěšná. Veletrh nám přinesl nové obchodní příležitosti a posílil naše postavení na mezinárodním trhu.

Těšíme se na další ročník veletrhu MCE a na možnost opět představit naše produkty a služby globálnímu publiku.

 

Již tradičně na milánském veletrhu

Dovolte, abychom Vás pozvali na nadcházející mezinárodní veletrh MCE Milano, který se koná ve dnech 12. – 15. 3. 2024 v areálu výstaviště Fiera Milano.

Expozici skupiny Alca Group můžete nalézt v hale číslo 6, výstavní stánek číslo G62.

Objevte naše široké portfolio produktů sanitární techniky, trubek, systémů pro vytápění a chlazení a inovativních řešení.

Už teď se těšíme na setkání s vámi!

 

Tým Alca

Navštivte nás na veletrhu Aquatherm Praha

V areálu výstaviště PVA Expo Praha Letňany mohou zájemci navštívit další ročník Mezinárodního odborného veletrhu vytápěcí, ventilační, klimatizační, měřící, regulační, sanitární a ekologické techniky Aquatherm Praha. Otevřeno bude denně až do pátku 8. března, ve čtvrtek 10 do 18 hodin, v pátek od 10 do 15 hodin.

 

Expozici skupiny Alca Group naleznete v hale 5, výstavní stánek číslo 538.

 

V rámci skupiny představuje FV -  Plast celý průřez sortimentem, tedy systém pro podlahové, stěnové a stropní vytápění i chlazení FV COMFORT a také širokou nabídku trubek a tvarovek z materiálu PP-RCT.

 

 

Pro získání vstupenky na veletrh ZDARMA se registrujte na Vstupenky zdarma - Aquatherm-praha.com

 

Těšíme se na setkání s Vámi.

PF 2024

Přejeme vám kouzelné a poklidné prožití Vánočních svátků ve zdraví a přesně podle vašich představ. 

Tým FV-Plast

Není trubka jako trubka

 

Hledáte trubky pro váš projekt?

 

Naše nabídka je rozdělena do kategorií podle účelu použití.

Tak jednoduše poznáte, která trubka je pro jaký rozvod.

FV – Plast již tradičně partnerem soutěže učňů Řemeslo/Skill ve Vysokém Mýtě

Letos již po dvanácté, v termínu 19. - 21.9. 2023, se sejdou učni stavebních oborů z celé České republiky a Slovenska, aby si v praxi vyzkoušeli to, co se do této doby naučili. Program oboru Instalatér bude ve dnech 20. - 21.9. 2023. Jedním z partnerů soutěže je i FV - Plast.

 

Spočítáme vám to!

Chcete rychle vypočítat, kolik materiálu bude na váš projekt potřeba?

S tím vám pomůže náš kalkulátor podlahového vytápění. V 5 jednoduchých krocích nadefinujete požadavky a obratem získáte soupis materiálu i jeho množství.

Odkaz na kalkulátor zde.

 

Pozvánka na Stavební veletrh Brno

Dovolte, abychom Vás pozvali na Stavební veletrh Brno, který se koná ve dnech 2.–3. března 2023 v Brně.

Expozici skupiny Alca Group můžete nalézt v pavilonu P, výstavní stánek číslo S004.

Těšíme se na setkání s Vámi.

Registrujte se pod kódem partnera: Q1BTXAM852

 

Pozvánka ISH 2023

Dovolte, abychom Vás pozvali na mezinárodní veletrh ISH 2023, který se koná ve dnech 13.–17. března 2023 ve Frankfurtu.

Expozici skupiny Alca Group můžete nalézt v hale 4.0, výstavní stánek číslo B85.

Těšíme se na setkání s Vámi.

PF 2023

Kolektiv zaměstnanců společnosti FV - Plast Vám přeje veselé Vánoce a šťastný nový rok.

Změna v sortimentu PPR tvarovek

Dvě stávající redukce:

PPR redukce 25x20…………………………………………….AA209025020,
PPR redukce vnitřní/vnější 32x25……………………….AA210032025,

jsou nahrazovány novým výrobkem:
PPR redukce vni/vně 32x25/25x20 vně/vně………..AA210032025.

I nadále však v nabídce zůstává a je Vám k dispozici stávající PPR redukce 25x20 pod kódem AA209025020. Můžete se tedy rozhodnout jaký technický přístup zvolíte.

FOR ARCH v plném proudu, těšíme se na vás

Až do soboty 24. září mohou zájemci navštívit mezinárodní veletrh FOR ARCH, který se koná tradičně v areálu výstaviště PVA Praha Letňany. Expozici skupiny Alca Group návštěvníci naleznou v hale 4, výstavní stánek číslo 4C15. Na zájemce čeká unikátní systém COMFORT pro vytápění i chlazení, nejširší nabídka trubek a tvarovek z materiálu PP-RCT, široký sortiment sanitárních systémů a Alcasystém, modulární systém pro výstavbu a rekonstrukci koupelnových prostor a toalet suchou výstavbou.

Soutěž učňů znovu po dvouleté přestávce na náměstí ve Vysokém Mýtě

Již 11. ročník mezinárodní soutěže učňů Řemeslo/Skill 2022 se uskuteční ve dnech 20. - 22. září na náměstí ve Vysokém Mýtě. Program oboru Instalatér bude ve dnech 21. - 22. září. Do soutěže je přihlášeno 5 dvoučlenných družstev. Jedním z partnerů soutěže je i společnost FV – Plast. Celkem by mělo soutěžit více než sedm desítek učňů v oborech: zedník, zednické práce, obkladač, montér suchých staveb, instalatér a truhlář z celé České republiky a Slovenska. Koncepce soutěže bude obdobná jako v minulých letech, zadání různých oborů na sebe budou navazovat.

Ve dnech 20. – 22. září 2022 se již pojedenácté sejdou na náměstí ve Vysokém Mýtě učni stavebních oborů, aby si vyzkoušeli, co se již naučili ve svých domovských školách. V důsledku covidu byla během dvou uplynulých let zrušena spousta tradičních přehlídek a soutěží. V současnosti je Řemeslo/Skill největší soutěžní přehlídkou v České republice pro budoucí mistry zedníky, obkladače, montéry suchých staveb, instalatéry a truhláře. O účast v soutěži je letos mimořádný zájem, a proto se zde představí sedm desítek soutěžících z českých a slovenských škol, kteří se budou snažit co nejlépe vypořádat se svými soutěžními úkoly. Nejprve zedníci postaví v úterý 20. září soutěžní stavby a v nich budou postupně realizovat svá soutěžní zadání instalatéři, montéři suchých staveb a obkladači. Samostatně budou svůj úkol – výrobu židličky - řešit truhláři.

Letošní doprovodný program bude opět výrazně zaměřený na předškolní děti a žáky základních škol. Děti se mohou přijít podívat se svými rodiči, prarodiči nebo s učiteli na soutěž, ale zároveň si mohou znovu vyzkoušet různé řemeslné dovednosti. Starší děti, které se brzo budou rozhodovat co dál po základní škole, zde získají lepší představu o studijních a učebních oborech v regionu, protože se na náměstí bude rozmanitými aktivitami prezentovat VOŠS a SŠ stavební Vysoké Mýto jako spoluorganizátor soutěže Řemeslo/Skill a také další školy z Pardubického kraje. Starší děti si budou moci vyzkoušet náročnější činnosti, např. omítání zdi, pájení a práci se dřevem. Další program pro základní školy bude připraven i přímo v prostorách budovy VOŠS a SŠ ve Vysokém Mýtě.

Veřejnost bude mít tradičně možnost poradit se přímo na náměstí s profesními odborníky ohledně stavby domů, rekonstrukcí bytů, při výběru stavebních materiálů, izolací, stavebních úprav v koupelně, včetně zařizovací sanitární keramiky, vodovodních baterií, montáži sádrokartonů, zateplovacích systémů, rozvodů vody a odpadu, vodovodních baterií, použití moderních velkoformátových obkladů a dlažeb včetně výběru módních barev a dalších designových prvků v koupelnách.

Alca Group se představí na veletrhu FOR ARCH

Dovolte, abychom Vás pozvali na mezinárodní veletrh FOR ARCH, který se koná ve dnech 20. - 24. září 2022 v areálu výstaviště PVA Expo Praha Letňany.

Expozici skupiny Alca Group můžete nalézt v hale číslo 4, výstavní stánek číslo 4C15.

 

Těšíme se na setkání s Vámi.

 

 

Systém FV ENERGEO součástí projektu v přestižní soutěži The Heat Pump Award

Výrobky FV - Plast, to jsou zejména špičkové systémy pro rozvody vody, podlahové vytápění a stropní a stěnové chlazení. Součástí širokého portfolia je ale také systém FV ENERGEO pro získání tepelné energie z prostředí. Nabízí kompletní sadu prvků pro konstrukci primárního okruhu tepelného čerpadla země/voda. Jedná se o prvky určené k využití geotermální energie. Základem jsou trubky a tvarovky z HDPE-RC, vysoko hustotního polyetylénu, který je odolný proti šíření trhliny. Proto je systém ideální pro instalaci v extrémních klimatických a geologických podmínkách, odolává hrubému zacházení během montáže, pokládání trubek i instalaci sond do geotermálních vrtů.

Právě systém FV ENERGEO se podílel na unikátním projektu RESTAURACE LIPNO MOLO  https://www.youtube.com/watch?v=XWOFLz242dc přímo nad hladinou jezera. Ten nyní bojuje o hlasy příznivců spolu s dalšími projekty v soutěži Evropské asociace tepelných čerpadel (EHPA) „The Heat Pump Award“.

Jedná se o prestižní projekt, který oceňuje nejúčinnější, nejchytřejší a nejudržitelnější realizace tepelných čerpadel z celé Evropy.
Soutěž vznikla již v roce 2011 a jejím hlavním cílem je upozornit na města a regiony, v jejichž prostředí bylo využito právě technologií tepelných čerpadel.

Letošní seznam přihlášených je dlouhý - https://hpa.ehpa.org/heatpump-contestants/.

Pokud budete mít zájem, můžete podle jednoduchého návodu podpořit svým hlasem unikátní projekt RESTAURACE LIPNO MOLO na této stránce https://hpa.ehpa.org/restaurace-lipno-molo/.

Milánský veletrh v plném proudu

Společnost FV - Plast v rámci skupiny Alca Group od dnešního dne představuje svůj sortiment na mezinárodním veletrhu MCE Milano, který se koná ve dnech 28.6. - 1.7.2022 v areálu výstaviště Fiera Milano. Na návštěvníky čeká unikátní neviditelný systém COMFORT pro vytápění i chlazení, nejširší nabídka trubek a tvarovek z materiálu PP-RCT, široký sortiment sanitárních systémů a novinka Alcasystém.

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti.