Upravit stránku

Novinky

AQUATHERM Praha v plném proudu

Ve velkém stylu vstoupil FV - Plast do letošního ročníku veletrhu AQUATHERM Praha.

Stavění jako radost i vášeň. Inspirujte se na Stavebním veletrhu Brno 2020

Srdečně vás zveme na Stavební veletrh Brno, který v těchto dnech probíhá na brněnském výstavišti.
Stavební sezona díky počasí skoro nekončí, ale v zimě si přece jen vybere krátkou pauzu. A právě v jejím závěru, od 26. do 29. února, se na brněnském výstavišti setkají odborníci z řad projektantů, realizátorů staveb, dodavatelů materiálů nebo výrobků a zástupců stavebních řemesel.

Pro návštěvníky jsou připraveny prezentace novinek, nových trendů, ale i stálého sortimentu firem napříč stavebními obory. Stánek společnosti FV - Plast najdete v pavilonu V v přízemí pod číslem 106. Dozvíte se kompletní informace o novém systému stropního chlazení FV KLIMA.

Kdo se chystá stavět nebo rekonstruovat, má jedinečnou příležitost načerpat informace a získat užitečné kontakty ještě dříve, než vypukne další stavební sezona a odborníci se rozběhnou do terénu.

26. - 29. 02. 2020, Výstaviště Brno

26.–28. 2. 9.00–18.00

29. 2. 9.00–17.00

AQUATHERM Moskva 2020

V tradiční červené vstoupil FV Plast do dalšího ročníku veletrhu AQUATHERM Moskva. Důraz je kladen především na novou řadu výrobků z PP-RCT.

FV - Plast vás zve na 27. ročník mezinárodní výstavy Infotherma

O technických novinkách, spolupráci a vizích do budoucna

 

Ve dnech 20. až 23. ledna 2020 se na Výstavišti Černá louka v Ostravě uskuteční již 27. pokračování Infothermy, tradičně věnované vytápění, úsporám energií a smysluplnému využívání obnovitelných zdrojů v malých a středních objektech. V České republice se jedná o největší takto specializovanou výstavu, kde jsou zastoupeny evropské a světové značky výrobků a produktů, které jsou potřebné k tepelné pohodě našich domovů. Výstava se snaží mapovat technický pokrok a stává se místem každoročního setkávání odborné veřejnosti, vystavovatelů a návštěvníků. Součástí výstavy je odborný doprovodný program, vstupní expozice „Dům plný energie a informací“ a internetová soutěž „Top výrobky vystavovatelů Infothermy 2020“. Mezi vystavovateli nechybí ani přední český výrobce v oboru, společnost FV - Plast, která v rámci výstavního stánku Cechu topenářů a instalatérů České republiky prezentuje plošný chladicí a topný systém FV KLIMA - zdravé, tiché, úsporné a komfortní stropní chlazení. Jedná se o moderní, energeticky úsporný a zdravý systém plošného chlazení, který vytváří příjemné prostředí s pocitem nerušeného přírodního ticha bez průvanu a hluku. Tím také přispívá ke zlepšení koncentrace, pracovního výkonu a pohody. Tento inovativní systém s vysokým výkonem a účinností je díky nízké setrvačnosti skvělým řešením pro nízkoenergetické a pasivní domky, a to pro všechny typy stropních konstrukcí. Přijďte se dozvědět více na stánek Cechu topenářů a instalatérů České republiky s číslem 308.

Těšíme se na vás.

PF 2020

Kolektiv zaměstnanců společnosti FV - Plast Vám přeje veselé Vánoce a šťastný nový rok.

Dubai 2019

Společnost FV - Plast, a.s. má na svém kontě další úspěšnou prezentaci na veletrhu The Big 5 Dubai. Jedná se o největší a nejvlivnější stavební a výstavní show na Středním východě. FV - Plast představuje celé své portfolio produktů z oblasti rozvodů vody, podlahového vytápění a především nejnovějšího systému stropního chlazení. Zákazníci mohou stánek 1C19 v hale 1 navštívit až do 28. 11.

Výstava The Big 5 Dubaj 2019

Necelý týden zbývá do zahájení výstavy The Big 5 Dubaj 2019. A přední český výrobce systémů pro rozvody vody, podlahové vytápění a stropní chlazení bude jako každoročně při tom. Návštěvníky naláká poutavým designem expozice, kde přestaví průřez sortimentem a produktové novinky.

FOR ARCH 2019

Zveme vás na 30. ročník veletrhu FOR ARCH 2019 konaný ve dnech 17. – 21.9. 2019 v areálu PVA EXPO PRAHA.

Plán výstaviště: http://storage.abf.cz/file/show?nl_id=82220

Společnost FV - Plast, a.s. najdete stejně jako v loňském roce na stánku Cechu topenářů a instalatérů České republiky, který je odborným a mediálním partnerem veletrhu FOR ARCH 2019. Neváhejte a navštivte nás v Hale 7, č. stánku C04.

Zde je odkaz na elektronické vstupenky: http://forarch.cz/vystavovatel/voucher?v=67d90482ac1e48b2f2e58892a65b26d4

Pod tímto odkazem získáte čestnou vstupenku s parkováním zdarma: http://forarch.cz/cech?v=67d90482ac1e48b2f2e58892a65b26d4

Vstupenka Vás opravňuje ke vstupu do areálu výstaviště PVA EXPO PRAHA v Letňanech v průběhu konání mezinárodního veletrhu FOR ARCH 2019. První den 17. 9. 2019 Vám tato vstupenka umožní využít parkoviště ZDARMA.

Na místě bude k vidění montáž výrobků trubek, tvarovek a armatur k instalaci studené a teplé vody, podlahové vytápění a jako novinku představí společnost FV - Plast systém FV KLIMA - zdravé, tiché, úsporné a komfortní stropní chlazení.

V programu CTI ČR v rámci Soutěžní přehlídky stavebních řemesel - SUSO se představí žáci Střední odborné školy Jarov, Praha 9 a žáci Středního odborného učiliště plynárenského Pardubice. 

Datum zahájení: Úterý, 17.09.2019 10:00

Datum ukončení: Pátek, 20.09.2019 18:00

Místo konání: Hala 6

25. ročník výstavy Domov a teplo - Výstaviště Lysá nad Labem

Dovolte nám pozvat vás na 25. ročník výstavy Domov a teplo 2019, která se uskuteční ve dnech 06. – 08. 09.2019 na výstavišti Lysá nad Labem.

 

Hlavním tématem prezentace společnosti FV - Plast, a.s. na 25. ročníku výstavy Domov a teplo bude stropní chlazení a podlahové vytápění. Výstava moderního vytápění, bytového vybavení a nábytku začíná v pátek 6. září a pro návštěvníky je otevřena denně až do neděle od 9 do 17 hodin. Stánek FV – Plast najdou zájemci v hale B.

Řešíte podlahové vytápění?

FV THERM systém je jednoduchý a spolehlivý systém pro rozvody vytápění. Nabízí profesionální řešení s trvalou hodnotou. Ať už jde o novostavbu či rekonstrukci, podlahové vytápění nebo vytápění radiátory různých typů, FV THERM vyhovuje přesvědčivým způsobem rozličným požadavkům. Vysoce kvalitní zpracování všech komponent systému, trubek PE-RT, PE-Xa, systémových vrstvených desek EPS i PUR a příslušenství umožňuje instalaci kompletního systému plošného vytápění a chlazení FV THERM třemi jednoduchými pracovními kroky. Samozřejmostí je příprava na základě výpočtového programu při splnění všech platných předpisů, která je součástí servisu FV - Plast.

Proč systém plošného chlazení FV KLIMA?

V rámci strategie vývoje a výroby systémů pro hospodaření s teplem uvnitř budov FV - Plast představuje novinku - plošný chladicí a topný systém FV KLIMA. Jedná se o nejnovější generaci děleného systému s flexibilními hliníkovými registry, chlazenými 8 mm polybutenovou trubičkou, který je použitelný jak v kombinaci se sádrokartonovými stropy či stěnami, tak i s akustickými stropními panely. FV KLIMA – stropní chlazení – je moderní, energeticky úsporný a zdravý systém plošného chlazení. Vytváří příjemné prostředí s pocitem nerušeného přírodního ticha bez průvanu a hluku. Tím také přispívá ke zlepšení koncentrace, pracovního výkonu a pohody. Jedná se o inovativní systém s vysokým výkonem a účinností. Díky nízké setrvačnosti je skvělým řešením pro nízkoenergetické a pasivní domky, a to pro všechny typy stropních konstrukcí.

To vše a spoustu dalších věcí se dozvíte, když nás navštívíte v hale B na Výstavišti Lysá nad Labem.

Stropní chlazení - seznamte se s moderním a úsporným systémem

Objevte benefity moderního a úsporného systému, které vám přinese instalace stropního chlazení.

NOVÝ MODEL NŮŽEK

Představujeme vám nový model nůžek pro stříhání trubek PPR, PP-RCT, PE-RT, HDPE a PEX. Nůžky se pohodlně ovládají, mají totiž nový design s vylepšenou ergonomií. Slouží pro profesionální dělení trubek do průměru 42 mm. 

AQUATHERM Kyjev 2019

Společnost FV - Plast ani tento rok jako již tradičně nechyběla v seznamu vystavovatelů na veletrhu AQUATHERM Kyjev. Prezentovala se širokou škálou produktů z oblasti rozvodů vody a topení včetně názorných ukázek použití na výstavních panelech i doprovodných videích o firmě a její produkci. K vidění byly plastové trubky, tvarovky a armatury pro svařované a lisované rozvody vody a topení z materiálů PPR, PP-RCT, PE-RT, PE-Xa a HDPE RC. Kromě stálého sortimentu představila zákazníkům novinku - plošný chladicí a topný systém FV KLIMA - nejnovější generaci děleného systému s flexibilními hliníkovými registry, chlazenými 8 mm polybutenovou trubičkou, který je použitelný jak v kombinaci se sádrokartonovými stropy či stěnami, tak i s akustickými stropními panely.

AQUATHERM Moscow 2019

AQUATHERM Moskva 2019 12. - 15. 2. Crocus Expo Již v prvním dnu zvládá FV Plast na svém stánku na nejvýznamějším veletrhu vytápění v Ruské federaci nečekaný nápor zájemců o novinky v sortimentu výrobků. Žhavou novinkou jsou celoplastové segmentové rozdělovače z kompozitního sklem plněného polyamidu určené nejen pro profesionální podlahové otopné systémy, ale zejména pro plošné chladicí systémy.