Upravit stránku

Vytápění i chlazení zároveň? To je inovativní a energeticky úsporný systém plošného chlazení FV KLIMA

Vytápění i chlazení zároveň? To je inovativní a energeticky úsporný systém plošného chlazení FV KLIMA

Více než 30 let patří společnost FV – Plast mezi přední české výrobce špičkových trubek, tvarovek a armatur pro instalaci studené a teplé vody. V posledních letech nabízí zákazníkům komplexní řešení – systémy pro rozvody vody, podlahové a ústřední vytápění, chlazení i pro primární okruhy tepelných čerpadel země/voda.

Vytápění i chlazení zároveň?

Inovativní a energeticky úsporný systém plošného chlazení FV KLIMA se hodí do domácností i kanceláří. Chlazení je komfortní, bez jakéhokoliv průvanu a hluku. Navíc je možné jej nainstalovat do všech typů stropních konstrukcí. Systém dokáže nejen chladit, ale také ohřívat celou plochu stropu. Slouží tak i jako vytápění.

Moderní stropní konstrukce a stropní chlazení jdou k sobě dohromady. V obytných budovách vytváří systém FV KLIMA příjemné a zdravé prostředí. V trubkách, zabudovaných do stropní konstrukce, proudí chladicí nebo otopná voda, která, odvádí energii z chlazené místnosti, nebo naopak místnost ohřívá.

Tím, že je chlazení či vytápění umístěné ve stropní konstrukci, působí aktivně na celé ploše místnosti. Sálavé vytápění či chlazení tak sdílí teplo s okolím. Tento vyvážený sálavý systém upravuje nejen vzduch v místnosti, ale působí i na nábytek, podlahu a přilehlé stěny. Je navíc komfortnější a zdravější než klimatizace.

Systém FV KLIMA je zdravý, tichý, úsporný a komfortní. Už máte jasno?

Těšíme se na vás na naší virtuální expozici veletrhu TZBexpo ve dnech 23. – 26. 2. 2021 nebo navštivte naše stránky www.stropnichlazeni.cz.

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti