Upravit stránku

Úspěšný projekt „Slaďování rodiny a práce – šance pro Čelákovice“ pokračuje

Jste na rodičovské dovolené a přemýšlíte, jak se vrátit do zaměstnání? Snažíte se zvládnout práci i rodinu s dětmi, a máte pocit, že neúspěšně? Na tyto dotazy můžete nyní najít odpověď také u nás - jsme partnerem úspěšného projektu Rodinného centra ROUTA, o.s.„Slaďování rodiny a práce – šance pro Čelákovice“.

Cílem projektu je zlepšení kvality života v Čelákovicích v oblasti slaďování pracovního a rodinného života. Prakticky to znamená vytvoření nových míst s flexibilními formami práce, zvýšení zaměstnanosti a snížení diskriminace na lokálním trhu práce, a to prostřednictvím činnosti neziskové organizace Rodinné centrum ROUTA, o.s. s městem Čelákovice a naší společností.

V průběhu roku 2013 již bylo ve společnost FV Plast, a.s. vytvořeno pět polovičních pracovních úvazků se zaměřením na flexibilní formy práce v rámci  pilotního ověřování Jednalo se o pracovní úvazky s flexibilními formami například práce z domů, sdíleného místa, částečného úvazku rovnoměrného či nerovnoměrného. Jsme rádi, že některé ze zaměstnankyň, které na tyto nově vzniklé pozice byly vybrány, v naší společnosti i nadále pracují. 

Za společnost FV Plast, a.s.
Ing. Tomáš Olbrecht
Projektový manažer

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti