Upravit stránku

Systém FV ENERGEO součástí projektu v přestižní soutěži The Heat Pump Award

Výrobky FV - Plast, to jsou zejména špičkové systémy pro rozvody vody, podlahové vytápění a stropní a stěnové chlazení. Součástí širokého portfolia je ale také systém FV ENERGEO pro získání tepelné energie z prostředí. Nabízí kompletní sadu prvků pro konstrukci primárního okruhu tepelného čerpadla země/voda. Jedná se o prvky určené k využití geotermální energie. Základem jsou trubky a tvarovky z HDPE-RC, vysoko hustotního polyetylénu, který je odolný proti šíření trhliny. Proto je systém ideální pro instalaci v extrémních klimatických a geologických podmínkách, odolává hrubému zacházení během montáže, pokládání trubek i instalaci sond do geotermálních vrtů.

Právě systém FV ENERGEO se podílel na unikátním projektu RESTAURACE LIPNO MOLO  https://www.youtube.com/watch?v=XWOFLz242dc přímo nad hladinou jezera. Ten nyní bojuje o hlasy příznivců spolu s dalšími projekty v soutěži Evropské asociace tepelných čerpadel (EHPA) „The Heat Pump Award“.

Jedná se o prestižní projekt, který oceňuje nejúčinnější, nejchytřejší a nejudržitelnější realizace tepelných čerpadel z celé Evropy.
Soutěž vznikla již v roce 2011 a jejím hlavním cílem je upozornit na města a regiony, v jejichž prostředí bylo využito právě technologií tepelných čerpadel.

Letošní seznam přihlášených je dlouhý - https://hpa.ehpa.org/heatpump-contestants/.

Pokud budete mít zájem, můžete podle jednoduchého návodu podpořit svým hlasem unikátní projekt RESTAURACE LIPNO MOLO na této stránce https://hpa.ehpa.org/restaurace-lipno-molo/.

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti