Upravit stránku

Stavební veletrh Brno

Rádi bychom vás pozvali na Stavební veletrh Brno, který se koná ve dnech 21. – 23. 4. na Výstavišti Brno. Prezentuje průřez celým odvětvím stavebnictví. Pokrývá realizace staveb, stavební řemesla a technologie, stavební materiály a výrobky, stavební konstrukce a technické zařízení budov.

V pavilonu V najdete společnou prezentaci skupiny Alca Group, která téměř sousedí s místem konání soutěže Učeň instalatér.

Ve čtvrtek vás zveme na přednášku s názvem Neviditelný systém FV COMFORT pro chlazení a vytápění v jednom v rámci doprovodného programu Cechu topenářů a instalatérů na veletrhu. Uskuteční se 21. 4. 2022 v přednáškovém prostoru pavilonu V, a to ve 14:40.

Ve čtvrtek v době od 9 do 18 hodin také můžete také navštívit Finále ČR soutěže Učeň instalatér 2022 s mezinárodní účastí.

Provozní doba veletrhu pro návštěvníky:

21. - 22. 4. 2022         9.00 - 18.00 hod.

23. 4. 2022                 9.00 - 17.00 hod.

Kde: Výstaviště Brno

• pavilon V

Vstupní místa:

• Hlavní vstup (vstup 1)

• Pavilon E / 4. brána

 

Těšíme se na setkání s vámi.

 

Níže uvedený promo kód Vám umožní vstup na veletrh zdarma.
Stačí se registrovat dle návodu níže.
Promo kód: RAS7YTA65C
Postup registrace firemní pozvánky:
  • jděte na stránky www.bvv.cz/svb (nebo /dsb , /mobitex )
  • klikněte na banner "REGISTRACE NÁVŠTĚVNÍKŮ"
  • vyberte veletrh podle pozvánky
  • vyplňte zobrazený formulář a odešlete
Po registraci Vám pořadatel veletrhu emailem zašle voucher ve formátu PDF, který si vytiskněte. PDF s nárokem na vstup zdarma pak použijte na turniketech u vstupu na veletrh. Bezplatný vstup na veletrh lze uplatnit i v případě PDF uloženého v mobilním zařízení.

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti