Upravit stránku

Stropní chlazení - seznamte se s moderním a úsporným systémem

Objevte benefity moderního a úsporného systému, které vám přinese instalace stropního chlazení.
Stropní chlazení představuje inovativní systém plošného chlazení, který vám přinese benefity jak v domácnosti, tak v kanceláři. Energeticky úsporný a komfortní systém vás nebude rušit žádným průvanem a hlukem. Ani žádné typy stropní konstrukce nebudou klást instalaci překážky. Odměněni budete nejenom příjemným ochlazením, ale naopak i vyhřátím plochy stropu. Tím poslouží i jako topení. 

Vytvořte si příjemné a zdravé prostředí

Stropní chlazení funguje na principu zabudovaných trubek ve stropní konstrukci, kde proudí chladící nebo otopná voda. A ta odvádí energii z chlazené místnosti či naopak místnost ohřívá.

Jeho praktické umístění zajišťuje působnost na celou plochu místnosti. Vyvážený sálavý systém působí nejenom na vzduch, ale i na další komponenty jako nábytek, podlahu či stěny. Tím poskytne rovnoměrné rozložení teploty vzduchu a teplotní komfort přesně podle vašich představ. A právě těmito vlastnostmi předčí klimatizaci. 

Stropní chlazení

Na co se můžete těšit se zabudováním stropního chlazení?

  • Nehrozí vám žádné nebezpečí, které může vzniknout u nevyčištěné či špatně nastavené klimatizace. Nejste tak ohroženi angínou, rýmou, bolestí hlavy či chrapotem, pálením očí a únavou. Alergici a astmatici se nemusí bát rizika ve formě roztočů, plísní a bakterií.
  • Nedochází k prudkým teplotním změnám. Systém udržuje stabilní teplotu dle nastavení termostatu.
  • Tiché prostředí je pro mnoho z nás nedostižným přáním. Se stropním chlazením se však může proměnit ve skutečnost. Ať už se budete nacházet v kanceláři či jiných obytných místnostech nebudete ničím rušeni.
  • Se systémem stropního chlazení překročíte i ekologický přesah, neboť je velmi šetrný k životnímu prostředí. Díky nízké setrvačnosti můžete ušetřit energii. A to až dokonce 30 %.
  • Zažijte komfort, který nezná hranic. Systém se pyšní rovnoměrným rozložením teploty vzduchu a také podlahy, stěn a vybavení místnosti. Tím vám poskytne tepelný komfort, který můžete velmi jednoduše přizpůsobovat svým potřebám.
  • Systémy plošného chlazení a topení se pyšní nabídkou v několika konstrukčních provedeních. Je vhodným řešením pro všechny typy stropních konstrukcí.

Nemějte žádné obavy!

Nedejte prostor obavám a pořiďte si tento inovativní systém. Konkrétní realizace a jejich fungování v praxi si můžete prohlédnou zde. Tím poskytnete komfort různorodým prostorům. Ty obohatí o zdravé, tiché a příjemné prostředí, které se bude pyšnit úsporností a dokonalým komfortem.

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti