Upravit stránku

PVA EXPO PRAHA - veletrh FOR ARCH

Až do soboty 25. září můžete na výstavišti PVA EXPO PRAHA navštívit veletrh FOR ARCH.

Představuje nejvýznamnější značky a výrobce s jejich produkty. Na návštěvníky čeká bohatý doprovodný program s přednáškami a bezplatnými poradenskými centry. Zájemci tak mohou bezplatně získat cenné rady od odborníků. Veletrh nabízí možnost poradit se s profesionály na stáncích samotných vystavovatelů i v poradenských centrech. Na stánku Cechu topenářů a instalatérů ČR návštěvníci najdou již tradičně zástupce společnosti FV – Plast, kteří poradí s topením a chlazením. Představí vám systémy FV THERM pro vytápění i FV KLIMA pro chlazení. Ať už se chystáte stavět nový dům nebo se připravujete na rekonstrukci, zde rozhodně najdete odpovědi na všechny své otázky. Směřovat sem můžete také dotazy na rozvody teplé a studené vody v domácnostech, kancelářích i průmyslových objektech.

Navštivte nás v Poradenském centru Cechu topenářů na stánku A04 v hale 7.

Elektronická vstupenka ZDARMA zde. Máte-li zájem získat čestnou vstupenku pro vstup zdarma na veletrh FOR ARCH, vyplňte elektronický formulář a stiskněte tlačítko POKRAČOVAT. Po registraci obdržíte e-mail s čestnou vstupenkou.

Těšíme se na setkání s Vámi na veletrhu FOR ARCH 2021.

Tým FV - Plast, a.s.

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti