Upravit stránku

Přijďte se podívat, co nového nabízí FV Plast

Společnost FV Plast, a.s., český výrobce plastových systémů pro tlakové rozvody pitné vody a teplé užitkové vody, ústředního a podlahového vytápění s tradicí od roku 1990 srdečně zve své obchodní partnery a zákazníky z řad laické i odborné veřejnosti k návštěvě 18. Mezinárodního veletrhu IBF, který se uskutečnív rámci Stavebních veletrhů Brno ve dnech 23. – 27. dubna 2013 na brněnském výstavišti.
Informační centrum firmy FV Plast zájemci najdou v pavilonu F na stánku č. 067 a 068. Zástupci společnosti je seznámí s kompletním výrobním portfoliem společnosti – se systémem FV PPR pro tlakové rozvody vody, topení a vzduchu a s novým systémem FV THERM pro podlahové vytápění. Dozví se také bližší informace o připravovaných novinkách pro letošní rok.
FV THERMje jednoduchý a spolehlivý systém pro rozvody topení. Nabízí profesionální řešení s trvalou hodnotou. Ať už jde o novostavbu či rekonstrukci, podlahové vytápění nebo vytápění radiátory různých typů, FV THERM vyhovuje přesvědčivým způsobem rozličným požadavkům. Vysoce kvalitní zpracování všech komponent systému, trubek PE-RT, PE-Xa, systémových vrstvených desek EPS i PUR a příslušenství umožňuje instalaci kompletního systému plošného vytápění a chlazení FV THERM třemi jednoduchými pracovními kroky. Samozřejmostí je příprava na základě výpočtového programu při splnění všech platných předpisů, která je součástí servisu FV Plast. Přijďte se přesvědčit!
Stánek č. 067 a 068 těsně sousedí s místem konání mezinárodního finále odborné soutěže Učeň instalatér 2013. Ta je již tradiční součástí doprovodného programu Stavebních veletrhů Brno a stejně jako v loňském roce bude FV Plast jejím partnerem a sponzorem. Jedná se 16. ročník celostátní soutěže odborných dovedností žáků třetích ročníků oboru Instalatér organizované Cechem topenářů a instalatérů České republiky, Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy ČR a Střední školou polytechnickou, Brno, Jílová 36g. Jejím účelem je podpořit soutěživost mezi žáky, zvyšovat a vyrovnávat úroveň výuky na jednotlivých školách, pomoci školám ve vybavení moderními učebními pomůckami. Je to komplexní zkouška budoucích instalatérů z teoretických i praktických znalostí, generálka před závěrečnými zkouškami.

Praktická část soutěže Učeň instalatér 2013, při níž si žáci vyzkouší i práci s vodoinstalačním materiálem, který vyrábí firma FV Plast, se uskuteční ve dnech 24. – 25. dubna v pavilonu F 069. Vyhlášení výsledků proběhne tradičně v Rotundě pavilonu A brněnského výstaviště, a to 26. dubna od 11.30 hod.

Všechny srdečně zveme a těšíme se na setkání s Vámi na stánku společnosti FV Plast i při soutěžním klání mladých instalatérů.

Provozní doba pro návštěvníky:

23. - 26. 4. 20139.00 - 18.00 hod.
27. 4. 20139.00 - 16.00 hod.

 

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti