Upravit stránku

Přijďte nás navštívit na pražském Aquathermu

V již tradičním dvouletém cyklu se letos opět uskuteční mezinárodní veletrh technických zařízení budov Aquatherm Praha 2022. Dovolte nám, abychom Vás na něj srdečně pozvali ve dnech 19. – 22. dubna 2022 v areálu výstaviště PVA Expo Praha Letňany. Mezinárodní odborný veletrh vytápěcí, ventilační, klimatizační, měřící, regulační, sanitární a ekologické techniky.

Expozici skupiny Alca Group můžete nalézt v hale číslo 4, výstavní stánek číslo 425.

Návštěvníci se mohou těšit na unikátní neviditelný systém pro vytápění i chlazení FV COMFORT, nejširší nabídku trubek a tvarovek z materiálu PP-RCT, široký sortiment sanitárních systémů a novinku Alcasystém.

Ve čtvrtek si na téma FV COMFORT mohou zájemci vyslechnout přednášku s názvem Využijte své tepelné čerpadlo naplnov rámci Fóra úspor – doprovodného programu na veletrhu. Uskuteční se 21. 4. 2022, v přednáškovém sále v přízemí ve vstupní hale 2 v čase 11:15 – 11:35.

 

Pro získání vstupenky na veletrh ZDARMA se registrujte na odkazu https://aquatherm-praha.com/vstupenky-pres-vystavovatele/ pod kódem partnera 2244250.

 

Po vyplnění povinných polí registrace na Vámi uvedený email přijde voucher s QR kódem obsahující Vámi zadané údaje. Vytiskněte si tento voucher, případně ho mějte u sebe při vstupu na veletrh v elektronické podobě. Vytištěný voucher nebo email s voucherem ve Vašem mobilním zařízení předložte na pokladně. Bude Vám vydána registrační karta návštěvníka, která slouží jako vstupenka na veletrh. Není časově omezená, platí po celou dobu konání veletrhu.

 

 

Těšíme se na setkání s Vámi.

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti.