Upravit stránku

Ochutnejte, co pro vás chystáme na Aquatherm Praha

FV – Plast má novinku! Neviditelný systém pro chlazení, vytápění a větrání v jednom si zamilujete

 

Představte si systém, který vám doma i v kanceláři zaručí skvělou tepelnou pohodu. Takový, který je neviditelný, a přesto vám i za parných nocí přinese úlevu ochlazením a za třeskutých zim hřejivé teplo, které se stejnoměrně rozloží do všech místností. Bez foukání, víření prachu nebo ruchu. Šetří energii i vaše úspory a starosti s údržbou můžete hodit za hlavu. Přesně to je  FV COMFORT. Ucelený systém pro stropní chlazení, podlahové vytápění a řízené větrání v jednom balíčku. Zamilujete si ho!

  Vše, co by vás o systému FV COMFORT mohlo zajímat, se můžete dozvědět v rámci on-line programu Aquatherm Praha preview. Jedná se o třídenní on-line program věnovaný aktualitám z oboru TZB, a bude tak ochutnávkou témat veletrhu Aquatherm Praha 2022. Od úterý 23. až do pátku 25. listopadu jsou pro vás připraveny online rozhovory a reportáže s předními firmami oboru TZB.

  Společnost FV – Plast s neviditelným systémem pro chlazení, vytápění a větrání FV COMFORT se představí živě ve středu 24. listopadu ve 13:40. Nenechte si ujít rozhovor s naším odborníkem Tomášem Pavlokem.

  Program všech 3 dnů můžete sledovat zdarma na webu Aquatherm Praha ZDE, youtube kanálu TZB-info a v živém vysílání na TZB-info.

  • společné vysílání veletrhu Aquatherm Praha a portálu TZB-info.cz
  • tři dny nabité novinkami z oboru TZB
  • možnost sledování zdarma na webu Aquatherm Praha a na youtube kanálu TZB-info živě i ze záznamu 

   

   

   

  Tento web využívá cookies

  Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti