Upravit stránku

Navštivte nový showroom Praha

Elegance, design a inovace. To jsou hodnoty skupiny Alca Group, které se odrážejí i v našem novém showroomu v Praze. Přijďte se přesvědčit o prvotřídní kvalitě i luxusním designu produktů ALCA od tradičního českého výrobce.
Těšíme se na vás!

SORTIMENT PRO PROJEKTY

Na ploše 1200 m2 najdete vybraný sortiment skupiny Alca Group, který využijete do každého projektu. A to jak sanitární techniku ALCA, potrubní systémy FV Plast, tak i systémové stěny Alcasystem. Náš tým projektových manažerů je připraven asistovat vám s výběrem produktů přesně pro váš projekt nebo poskytnout konzultaci.


PRÉMIOVÝ DESIGN

Přijďte se na vlastní oči přesvědčit, že naše produkty jsou nejenom dokonale technicky zpracované a funkční, ale mají také luxusní vzhled, jenž je rukopisem renomovaných designérů. Pro architekty je k dispozici například kompletní přehled nerezových designových programů, ovládacích tlačítek nebo designových žlabů a roštů. Ať už preferujete minimalistický design nebo hledáte do koupelny naopak dominantní prvek, u nás si zaručeně vyberete.


ALCASYSTEM: ZJEDNODUŠTE SI STAVBU

Nejenom pro zástupce developerů a projektantů jsme vybudovali v showroomu několik instalací systémových stěn. Najdete zde modelovou stěnu, na které si můžete vyzkoušet jednoduchost montáže a modularitu systému za asistence našich odborníků nebo kompletní typové bytové jádro prezentující všechny výhody našich systémových stěn oproti sádrokartonové nebo zděné výstavbě.

 

VÍCE INFORMACÍ O ALCASYSTEM


POTRUBNÍ SYSTÉMY

Potrubní systémy společnosti FV Plast, která se stala v roce 2021 součástí skupiny Alca Group, představují řešení pro rozvody vody a vytápění v rezidenční i průmyslové výstavbě. Přijďte se podívat na kompletní přehled trubek a tvarovek PP-RCT s o 37 % větší průtočností a poznejte také výhody vícevrstvých univerzálních MULTIPERT trubek pro instalační i otopné systémy.

VÍCE INFORMACÍ O SYSTÉMU

 


NEVIDITELNÝ SYSTÉM VYTÁPĚNÍ A CHLAZENÍ

COMFORT je integrovaný systém podlahového vytápění a stropního chlazení, který nabízí perfektní tepelnou pohodu po celý rok bez nároků na prostor – jednoduše řečeno v budově není vůbec vidět. Zjistěte na našem showroomu, jak to celé funguje. Projekt pro vaši stavbu vám navíc zpracujeme zdarma.

VÍCE INFORMACÍ O SYSTÉMU FV COMFORT

 


ODBORNÁ ŠKOLENÍ

V rámci konceptu Alca Academy pořádáme odborná školení pro profesionály – instalatéry, prodejce, projektanty, architekty a další odborníky, kteří využívají výrobky ALCA každý den ke své práci. Náš tým je vám samozřejmě k dispozici i pro individuální konzultace nebo vám sestaví školení na míru vašim potřebám.

Pro sjednání školení se obraťte na Daniela Zimmermanna: daniel.zimmermann@fv-plast.cz


FOTOGALERIE

KONTAKT

Komunardů 1626/35
170 00 Praha 7 - Holešovice
Česká republika


Otevírací doba Po–Pá 9.00–17.00 hod.

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti.