Upravit stránku

Nové webové stránky systému pro podlahové vytápění www.fv-therm.cz

Systém pro podlahové s názvem FV THERM je novinkou letošního roku ve výrobním sortimentu společnosti FV Plast. Veškeré potřebné informace o nových produktech naleznete v katalogu FV THERM a také na nových webových stránkách zaměřených speciálně na podlahové vytápění.

Systém pro podlahové s názvem FV THERM je novinkou letošního roku ve výrobním sortimentu společnosti FV Plast. Veškeré potřebné informace o  nových produktech naleznete v katalogu FV THERM a také
na nových webových stránkách zaměřených speciálně na podlahové vytápění.

KataloFV THERM s podrobnými informacemi o jednotlivých produktech nového systému najdete v sekci Ke stažení. K němu na doplnění je zde k dispozici také aktuální ceník FV THERM.

Na webu najdete informace o systému FV THERM na webu www.fv-plast.cz pod záložkou Produkty a také na nových webových stránkách věnovaných speciálně systému FV THERM na adrese www.fv-therm.cz


FV THERM - jednoduchý a spolehlivý systém pro rozvody topení

Nabízí profesionální řešení s trvalou hodnotou. Ať už jde o novostavbu či rekonstrukci, podlahové vytápění nebo vytápění radiátory různých typů, FV THERM vyhovuje přesvědčivým způsobem rozličným požadavkům.

Vysoce kvalitní zpracování všech komponent systému, trubek PE-RT, PE-Xa, systémových vrstvených desek EPS i PUR a příslušenství umožňuje instalaci kompletního systému plošného vytápění a chlazení
FV THERM třemi jednoduchými pracovními kroky. Samozřejmostí je příprava na základě výpočtového programu při splnění všech platných předpisů, která je součástí servisu FV Plast.

Systémové izolační desky z expandovaného polystyrénu EPS opatřené kašírovanou tkaninou nebo kvalitní hlubokotaženou nopovou fólií doplňuje vysoce efektivní vrstvená deska z PUR o tloušťce jen 18 mm.

Technika pokládky pomocí nástroje pro upevnění systémových trubek kvalitními PP sponami, zvaného tacker, umožňuje jednoduchou, přesnou a rychlou instalaci, a to i v případě nepravidelných půdorysů.

Bezproblémové spojení trubek zajišťují mechanické spojky, které jsou stejně jako topné rozdělovače zhotoveny s nejvyšší přesností z kvalitní mosazi.

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti