Upravit stránku

Letošní ročník veletrhu MCE v Miláně byl skvělý!

Největší akce svého druhu v Evropě je zaměřena na oblast technologií pro vytápění, chlazení, klimatizaci a sanitu. Společně s celou skupinou Alca Group jsme prezentovali naše produkty na krásném stánku Alca.
 

Máme velkou radost z toho, že jsme se mohli osobně setkat s našimi stávajícími zákazníky a probrat s nimi jejich potřeby a možnosti budoucí spolupráce. Zároveň jsme navázali mnoho nových kontaktů s potenciálními partnery z celého světa. Veletrh MCE tak pro Alca Group představuje nejen skvělou platformu pro prezentaci produktů, ale také pro budování silných obchodních vztahů na mezinárodní úrovni.

Moderně zařízený stánek Alca a FV - Plast se stal centrem dění pro návštěvníky veletrhu, kteří se zajímali o inovativní produkty a systémy z oblasti sanity.
 

Návštěvníkům jsme představili celý průřez sortimentem a zejména PE-RT/AL/PE-RT trubky, které vyrábíme na naší jedinečné lince jako jediný výrobce vícevrstvého potrubí PE-RT/AL/PE-RT a PE-RT v České republice. Velký zájem vzbudily i výhody našeho systému pro vytápění a chlazení FV COMFORT. Žádné zbytečné starosti, žádné složité výpočty. FV COMFORT přináší ucelená typová řešení, která v jednom systému zahrnují chlazení i vytápění pro perfektní tepelnou pohodu ve vašem domově.
 

Jsme přesvědčeni, že se naše účast na veletrhu MCE v Miláně ukáže jako velmi úspěšná. Veletrh nám přinesl nové obchodní příležitosti a posílil naše postavení na mezinárodním trhu.

Těšíme se na další ročník veletrhu MCE a na možnost opět představit naše produkty a služby globálnímu publiku.

 

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti