Upravit stránku

ISH Frankfurt 2019

Dovolte nám pozvat vás na mezinárodní veletrh sanitární techniky, vytápění a klimatizace ISH 2019, který se uskuteční ve dnech 11. – 15. 3. na výstavišti ve Frankfurtu.

Vedle nové koncepce výstavního uspořádání mění veletrh ISH také dny konání. Poprvé v historii ISH začne veletrh v pondělí a skončí v pátek. Veletrh tím vychází vstříc vystavovatelům a poskytuje jim další pracovní den, kdy mohou své zboží předvést návštěvníkům.

Mezi téměř 2500 vystavovateli nechybí již tradičně česká společnost FV - Plast a. s., výrobce plastových trubek, tvarovek a armatur pro svařované a lisované rozvody vody a vytápění z materiálů PPR, PP-RCT, PE-RT, PE-Xa a HDPE RC. Dále se specializuje na vývoj a výrobu systémů pro primární okruhy tepelných čerpadel země/voda a systémů pro podlahové, stěnové a stropní vytápění a chlazení.

Odborné veřejnosti na veletrhu představí novinku - plošný chladicí a topný systém FV KLIMA. Firma nabízí nejen samotné části systému, ale i návrhy a projekty, včetně technického poradenství při montáži.

 

Chcete-li se dozvědět víc, najdete nás v hale 5 na stánku číslo D07.

 

Otevírací doba:

Pondělí až čtvrtek: 9 – 18

Pátek: 9 - 17

 

Těšíme se na vás!

 

FV – Plast, a. s.

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti