Upravit stránku

FV Plast na veletrzích v Nitře a Moskvě

Společnost FV Plast se začátkem února představila svým zákazníkům a partnerům na mezinárodních veletrzích v Nitře a Moskvě.

FV Plast na veletrzích v Nitře a Moskvě

Společnost FV Plast, výrobce plastových systémů pro tlakové rozvody pitné vody a teplé užitkové vody, ústředního a podlahového vytápění, se v měsíci únoru zúčastnila dvou významných mezinárodních veletrhů. Ve stejném termínu se začátkem února uskutečnil 16. ročník mezinárodního odborného veletrhu vytápění, dodávek vody, ventilace, sanitární, klimatizační a bazénové techniky AQUA-THERM Moskva 201214. ročník téhož veletrhu AQUA-THERM Nitra 2012.

FV Plast představil svým obchodním partnerům a zákazníkům kompletní sortiment nabízeného zboží a poodhalil připravované novinky pro letošní rok. Účast na obou veletrzích byla úspěšná, o čemž svědčí počet návštěvníků a příznivců, kteří stánky vyhledali a navštívili. Jako úspěšný hodnotí AQUA-THERM Nitra 2012 i jeho organizátoři. Veletrhu se letos zúčastnilo 163 přímých vystavovatelů z pěti zemí, což je o 20% víc než v loňském roce. Během čtyř dnů jeho konání se na veletrh přišlo podívat přes 15 000 návštěvníků.

Atmosféru na obou veletrzích si můžete prohlédnout v přiložené fotogalerii.

Těšíme se na setkání s Vámi na některém z příštích veletrhů.

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti.