Upravit stránku

Aquatherm Praha v plném proudu

Dnešním dnem se naplno rozběhl další ročník Mezinárodního odborného veletrhu vytápěcí, ventilační, klimatizační, měřící, regulační, sanitární a ekologické techniky Aquatherm Praha. V areálu výstaviště PVA Expo Praha Letňany ho můžete navštívit denně až do pátku 22. dubna, ve středu a ve čtvrtek 10 do 18 hodin, v pátek od 10 do 15 hodin.

Expozici skupiny Alca Group můžete nalézt v hale číslo 4, výstavní stánek číslo 425.

Návštěvníci se mohou těšit na unikátní neviditelný systém pro vytápění i chlazení FV COMFORT, nejširší nabídku trubek a tvarovek z materiálu PP-RCT, široký sortiment sanitárních systémů a novinku Alcasystém.

Ve čtvrtek si na téma FV COMFORT mohou zájemci vyslechnout přednášku s názvem Využijte své tepelné čerpadlonaplno v rámci Fóra úspor – doprovodného programu na veletrhu. Uskuteční se 21. 4. 2022, v přednáškovém sále v přízemí ve vstupní hale 2 v čase 11:15 – 11:35.

Pro získání vstupenky na veletrh ZDARMA se registrujte na odkazuhttps://aquatherm-praha.com/vstupenky-pres-vystavovatele/ pod kódem partnera 2244250.

Těšíme se na setkání s Vámi.

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti.