Upravit stránku

Přijďte s námi oslavit 30 let společnosti FV – Plast!

FV – Plast slaví a vy můžete s ním. Přední český výrobce plastových trubek, tvarovek a armatur pro svařované a lisované rozvody vody a topení a systémů pro podlahové, stěnové a stropní vytápění a chlazení působí na tuzemském i zahraničních trzích již 30 let. Toto významné jubileum oslaví se zákazníky a návštěvníky při příležitosti březnového veletrhu AQUATHERM v Praze, kde tradičně představí celou škálu svých produktů včetně novinek v sortimentu.

Přijďte nás podpořit při návštěvě 23. ročníku mezinárodního odborného veletrhu technického zařízení, techniky prostředí a technologií pro energeticky efektivní budovy Aquatherm Praha. Těšíme se na Vás v hale 5 na stánku číslo 510 od úterý 3. března do pátku 6. března 2020 v areálu výstaviště PVA Expo Praha Letňany.

Po vyplnění registračního formuláře, který najdete na webových stránkách https://www.aquatherm-praha.com/cz/registrace-navstevniku-firmy dostanete na Váš email poukázku na vstupenku, kterou po příchodu na veletrh zdarma vyměníte za registrační kartu návštěvníka (vstupenku). Při Vaší registraci nezapomeňte prosím uvést náš Kód partnera, který je 2055100.

Největším dárkem pro nás bude Vaše účast!

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti