Upravit stránku

Aquatherm Nitra 2019

Vážené dámy a páni,

dovolte nám, abychom vás pozvali na návštěvu 20. ročníku mezinárodního odborného veletrhu vytápěcí, ventilační, klimatizační, měřící, regulační, sanitární a ekologické techniky Aquatherm Nitra. Veletrh se uskuteční ve dnech  5. - 8. února 2019 v areálu výstaviště AGROKOMPLEX Nitra.

Společnost FV - Plast, a. s. na něm v rámci strategie vývoje a výroby systémů pro hospodaření s teplem uvnitř budov představí odborné veřejnosti plošný chladicí a otopný systém FV KLIMA. Jedná se o nejnovější generaci děleného systému s flexibilními hliníkovými registry, chlazenými 8 mm polybutenovou trubičkou, který je použitelný jak v kombinaci se sádrokartonovými stropy či stěnami, tak i s akustickými stropními panely. Firma nabízí nejen samotné části systému ale i návrhy a projekty, včetně technického poradenství při montáži.

Máte-li zájem přijít se inspirovat, získejte vstupenku na veletrh ZDARMA. Po vyplnění registračního formuláře, který najdete na webových stránkách http://www.aquatherm-nitra.com/sk/registracia-navstevnikov-firmy, dostanete na váš email poukázku na vstupenku, kterou po příchodu na veletrh zdarma vyměníte za vstupenku spolu se získáním katalogu, který je součástí novin Aquatherm Times. Při registraci nezapomeňte prosím uvést náš Kód partnera, který je 1922180.

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti