Upravit stránku

25. ročník výstavy Domov a teplo - Výstaviště Lysá nad Labem

Dovolte nám pozvat vás na 25. ročník výstavy Domov a teplo 2019, která se uskuteční ve dnech 06. – 08. 09.2019 na výstavišti Lysá nad Labem.

 

Hlavním tématem prezentace společnosti FV - Plast, a.s. na 25. ročníku výstavy Domov a teplo bude stropní chlazení a podlahové vytápění. Výstava moderního vytápění, bytového vybavení a nábytku začíná v pátek 6. září a pro návštěvníky je otevřena denně až do neděle od 9 do 17 hodin. Stánek FV – Plast najdou zájemci v hale B.

Řešíte podlahové vytápění?

FV THERM systém je jednoduchý a spolehlivý systém pro rozvody vytápění. Nabízí profesionální řešení s trvalou hodnotou. Ať už jde o novostavbu či rekonstrukci, podlahové vytápění nebo vytápění radiátory různých typů, FV THERM vyhovuje přesvědčivým způsobem rozličným požadavkům. Vysoce kvalitní zpracování všech komponent systému, trubek PE-RT, PE-Xa, systémových vrstvených desek EPS i PUR a příslušenství umožňuje instalaci kompletního systému plošného vytápění a chlazení FV THERM třemi jednoduchými pracovními kroky. Samozřejmostí je příprava na základě výpočtového programu při splnění všech platných předpisů, která je součástí servisu FV - Plast.

Proč systém plošného chlazení FV KLIMA?

V rámci strategie vývoje a výroby systémů pro hospodaření s teplem uvnitř budov FV - Plast představuje novinku - plošný chladicí a topný systém FV KLIMA. Jedná se o nejnovější generaci děleného systému s flexibilními hliníkovými registry, chlazenými 8 mm polybutenovou trubičkou, který je použitelný jak v kombinaci se sádrokartonovými stropy či stěnami, tak i s akustickými stropními panely. FV KLIMA – stropní chlazení – je moderní, energeticky úsporný a zdravý systém plošného chlazení. Vytváří příjemné prostředí s pocitem nerušeného přírodního ticha bez průvanu a hluku. Tím také přispívá ke zlepšení koncentrace, pracovního výkonu a pohody. Jedná se o inovativní systém s vysokým výkonem a účinností. Díky nízké setrvačnosti je skvělým řešením pro nízkoenergetické a pasivní domky, a to pro všechny typy stropních konstrukcí.

To vše a spoustu dalších věcí se dozvíte, když nás navštívíte v hale B na Výstavišti Lysá nad Labem.

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti