Upravit stránku

Rodinný dům Nemile - podlahové vytápění

V září roku 2016 jsme realizovali podlahové vytápění v rodinném domě v Nemili u Zábřehu. Jednalo se o klasickou dodávku teplovodního podlahového vytápění do celého domu. Použili jsme systém FV Therm, což je profesionální řešení s vysokou spolehlivostí a dlouhou životností. Jako u každé dodávky, i tady jsme nejprve provedli přípravu na základě výpočtového programu a potom třemi jednoduchými pracovními kroky instalovali plošné vytápění. Zkrátka servis od A do Z.

Jaký materiál jsme použili

  • FV EPS systémové role - speciální desky (role) s EPS polystyrenem, který zajišťuje tepelnou a kročejovou izolaci. Desky mají kotevní kašírovanou PP tkaninu s natištěným 5cm rastrem pro snadnější upevňování trubek a fólií s přesahem 18 mm na dlouhé straně role.
  • FV MULTIPERT-5 - Systémové trubky pro podlahové vytápění s pětivrstvou konstrukcí. Lze je použít i pro chlazení, přívody k radiátorům a fancoilům. Odolné do teploty 95 °C.
  • Podlahové topení - rodinný dům v Nemili
  • Podlahové topení - rodinný dům v Nemili
  • Podlahové topení - rodinný dům v Nemili

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti.