Upravit stránku

Projekt OP LZZ

Společnost FV Plast a.s. získala dotaci na projekt v oblasti specifického vzdělávání zaměstnanců. Projekt je financován ze strukturálních fondů Evropské unie a ze státního rozpočtu České republiky. Jeho hlavním strategickým cílem je zvýšení konkurenceschopnosti podniku a posílení stávající pozice na trhu plastových rozvodů.

Název projektu: „Specifické odborné vzdělávání zaměstnanců a zaměstnankyň společnosti FV Plast, a.s.“

Registrační číslo projektu: CZ.1.04/1.1.04/60.00233

Naše společnost získala dotaci na projekt v oblasti specifického vzdělávání zaměstnanců, který bude realizován v období od 1. 2. 2011 do 31. 1. 2013. Tento projekt je financován ze strukturálních fondů Evropské unie a ze státního rozpočtu České republiky.

Hlavním strategickým cílem projektu je zvýšení konkurenceschopnosti podniku a posílení stávající pozice na trhu plastových rozvodů. Toho bude dosaženo zejména prostřednictvím rozvoje specifických a nepřenositelných technologických dovedností a znalostí nejen u stávajících, ale i nových pracovníků.

Projekt je zaměřen na:

1.      Integrace zaměstnanců dceřiné společnosti do stávajících výrobních struktur

2.      Zavedení nového sortimentu - inovované výrobky

3.      Zvýšení specifických odborných znalostí v oblasti technologií a procesů vlastní výroby

Výsledkem projektu bude ucelený systém specifického vzdělávaní cílové skupiny, který přispěje k plné integraci vzdělávání s potřebami unikátní výroby. Specifické kurzy budou vytvořeny na míru a budou poskytovány autorizovanými a certifikovanými školiteli od dodavatelů výrobních technologií.

 

Odkaz na oficiální webové stránky Evropského sociálního fondu:  www.esfcr.cz

Tento projekt je financován ze strukturálních fondů Evropské unie a ze státního rozpočtu České republiky.        

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti