Upravit stránku

Montážní instrukce pro spojování vícevrstvých trubek tvarovkami

CHARAKTERISTIKA

Tvarovky FV M-PRESS jsou určeny pro systémy rozvodů vody a vytápění pouze z vícevrstvých trubek FV MULTIPERT-AL

FV M-PRESS

  • Kompletní řada mosazných lisovacích tvarovek pro široké využití pro rozvody vody i vytápění.
  • Rozsah průměrů od 16 po 32 mm.
  • Přechodky s vnějším či vnitřním závitem, eurokonusem, převlečnou maticí a přechodky na měděné rozvody spojované lisováním nebo pájením zaručují snadné napojení na jakékoliv další systémy rozvodů.
  • Různé druhy kolen, odboček, T kusů a tvarovek pro připojení radiátoru tvoří kompletní systém pro snadnou realizaci rozvodů vytápění.
  • Různá nástěnná kolena a průběžné nástěnky se závitovými spoji pro jednoduché napojení rozvodů vody k zařizovacím předmětům.

SPOJOVÁNÍ LISOVACÍMI TVAROVKAMI FV M-PRESS

Tvarovky FV M-PRESS jsou principiálně založeny na dokonalém utěsnění zalisovaného spoje pomocí speciálně tvarovaných drážek, gumových o-kroužků a polohovacího uložení manžety.

Obrázek 1: Manžeta z nerezi je uchycena v polohovacím uložení , které se při lisování přizpůsobí tvaru lisovací čelisti a její spojení s tvarovkou zůstává odolné proti průniku vlhkosti (z omítky či kondenzátu). Dva těsnicí o-kroužky zajišťují dokonalé utěsnění vnitřního prostotu tvarovky před tlakovou vodou. Vnitřní prostor tvarovky je tak chráněn před vlhkostí čímž lze úspěšně zabránit případné korozi Al vrstvy na řezu vícevrstvých trubek.

Dokonalé zalisování spoje je zaručeno systémem Autolock, který zabraňuje oddálení čelistí lisovacích nástavců před dokončením lisování.

Obrázek 1:

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti.