Upravit stránku

Exkurze a školení pro školy

Již několik let nabízíme exkurze a školení zaměřené na učně v oboru instalatér-topenář

Protože víme, jaké možnosti mají školy a odborná učiliště, rozdělili jsme naší nabídku na dva možné způsoby provedení - školení u nás ve firmě a školení ve školách.

Termíny školení:

Každý čtvrtek 9-13 hodin nebo jindy po domluvě
Školicí středisko Čelákovice, Kozovazská 1049/3
Maximální kapacita 30 účastníků

Přijeďte se studenty do výrobního areálu

Pořádáme odborné exkurze v naší firmě. Ve školicím středisku studenty seznámíme s výrobním programem společnosti, technickými parametry výrobků a novinkami v sortimentu.

Poté vás provedeme celým areálem od skladu suroviny přes výrobní linky, zkušební laboratoře až po sklady, odkud zboží expedujeme. Během exkurze mají účastníci k dispozici renomované odborníky, kteří jsou připraveni zodpovědět všechny případné dotazy.

Po exkurzi v areálu následuje návrat do školicího střediska, kde připravíme malé občerstvení a dárek. Když už nikdo nebude mít žádné dotazy končí exkurze společnou fotografií a poděkováním za návštěvu.

  • Časová náročnost akce cca 150 min

Nebo přijedeme za vámi do školy my!

Pokud se nemůžete přijet podívat do areálu firmy, jsme připraveni vaši školu navštívit osobně. Účastníky školení nejdříve seznámíme s naším výrobním programem, technickými parametry výrobků a novinkami v sortimentu. Poté promítneme video, které žáky postupně provede oběma výrobními areály v Čelákovicích a Bohdalicích u Brna.

Po přestávce následuje diskuze, a až zodpovíme všechny dotazy studentů, školení skončí společnou fotografií, malým dárkem a poděkováním.

  • Časová náročnost cca 90 min

V minulosti jsme pořádali tyto exkurze a školení pro školy

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti