Upravit stránku

Atletický stadion Plzeň - rozvody vody

V jednom z nejmodernějších atletických areálů v ČR jsme realizovali rozvody studené a teplé vody. Město Plzeň nechalo atletům postavit zbrusu nový stadion a nás si vybrali jako dodavatele materiálu pro rozvody vody. Samozřejmě jsme zvolili systém FV AQUA. Zaručuje rychlou a snadnou montáž a je především odolný vůči korozi a zarůstání. Atletickému stadionu bude sloužit dlouhá léta bez problémů. Takový moderní areál si zaslouží prvotřídní rozvody vody!

Jaký jsme použili materiál

Zvolili jsme systém trubek pro svařování FV PP-RCT STABIOXY. Jedná se o pětivrstvé trubky s kyslíkovou bariérou vyrobené z polypropylenu nové generace PP-RCT. Hladké vnitřní steny snižují tlakovou ztrátu v potrubí. Velmi snadno se svařují a instalují. 100% kyslíková bariéra zajišťuje, že se do potrubí nedostane vzduch, který by mohl způsobovat korodování kovových částí potrubního systému.

  • Atletický stadion města Plzně
  • Atletický stadion města Plzně
  • Atletický stadion města Plzně

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti