Upravit stránku

Volná místa

FINANČNÍ CONTROLLER

NÁPLŇ PRÁCE:

  • tvorba plánů, forecastů a bugetů, dohlížení na jejich plnění
  • měsíční reporting - tvorba reportů, správa systému, kontrola dat
  • spolupráce s účetním oddělením na měsíčních závěrkách, auditech
  • zpracování statistických výkazů
  • příprava ad-hoc reportů

POŽADUJEME:

  • vysokoškolské vzdělání ekonomického směru
  • minimálně 3 roky praxe v oboru
  • znalost MS Excel na pokročilé úrovni
  • analytické myšlení, komunikativnost, samostatnost, proaktivní přístup

VÝHODOU:

  • zkušenosti z výrobní společnosti
  • znalost českých účetních standardů
  • znalost systému ABRA

NABÍZÍME:

  • zázemí stabilní ryze české společnosti
  • odpovídající platové ohodnocení
  • nadstandartní benefitní program (dovolená 25 dnů, stravenky, příspěvky na životní a penzijní připojištění, firemní půjčky, věrnostní příspěvek, příspěvek při životních jubileích, příspěvek na volnočasové aktivity)
  • možnost profesního růstu
  • dojezdnost z centra Prahy cca 25 minut vlakem
Životopisy zasílejte na email: petra.altschmiedova@fv-plast.cz nebo kontaktujte na telefon: 608040963