Upravit stránku

Novinky

Montážní pomůcka vám usnadní práci

Vytvořili jsme montážní pomůcku, která vám pomůže při aplikaci našich systémů pro rozvody vody, při svařování apod. Hodí se montážním firmám i projektantům.

Aquatherm Kyjev

Po odmlce se FV - Plast, a.s. opět vrátil na mezinárodní veletrh Aquatherm Kyjev.

Největší zájem návštěvníků budí systémy, které jsou spojeny s topením, nebo získáváním a rozvodem tepla.

ISH Frankfurt

AQUATHERM Nitra 2017

AQUATHERM Moskva

PPR koleno UNI s kovovým závitem. Usnadní vám práci i odlehčí brašnu

Nástěnné PPR koleno UNI s kovovým vnitřním závitem vám usnadní práci i odlehčí brašnu. Nemusíte díky němu mít dvě tvarovky a použijete jej jako přechodku pro závitový spoj.

FV MULTIPERT-AL. Ideální pro rozvod pitné vody

Trubky FV MULTIPERT-AL jsou díky moderním materiálům vynikající pro rozvody pitné a teplé vody i pro stoupací vedení. Mají skvělou tvarovatelnost a i teplotní odolnost až do 95 °C.

Aqua-Therm Moskva 2017

FV PP-RCT UNI. Trubky z polypropylenu nové generace

Naše společnost přichází se zcela novým řešením trubek pro rozvody pitné a teplé vody, stlačeného vzduchu nebo chladicí vody v průmyslu. Trubky FV PP-RCT UNI jsou vyrobené z polypropylenu nové generace.

FV PP-RCT FASER HOT Odolná trubka vyztužená skelným vláknem

FV PP-RCT FASER HOT Odolná trubka vyztužená skelným vláknem vyvinutá pro rozvody teplé vody a topení.

DUBAJ 2016

Fantastické vytápění FV Plast. Mějte nohy v teple

Celý duben nás můžete slyšet v rádiu nebo vídat na billboardech. Fantastické vytápění FV Plast vám přináší jenom samé výhody, přesvědčte se sami.

MCE Milano 15.-18.3.2016

Ve dnech od 15. do 18.3.2016 probíhá mezinárodní výstava v Itálii v MCE Miláno, zaměřená na teplo, chlazení, vodu a energii. 

I firma FV - Plast, a.s. je její součástí

POZVÁNKA NA AQUA-THERM NITRA 2015

AQUA-THERM v NITŘE letos opět s FV - Plastem

Společnost FV - Plast, a.s. se letos, jako již tradičně účastní mezinárodního odborného veletrhu pro vytápění, ventilaci, klimatizaci, měřící, regulační sanitární a ekologickou techniku AQUA-THERM Nitra 2016.

AQUA-THERM MOSKVA 2016

AQUA-THERM Moskva 2016 otevřel své brány 2. 2. 2016 a FV - Plast, a.s. ani letos nechybí na této důležité výstavě. Ucelil svou výrobkovou řadu FV AQUA kompletní sérií trubek z PP-RCT. Nabízí teď trubky pro instalace rozvodů teplé a studené vody FV PP-RCT UNI, trubky pro rozvody teplé vody a topení FV PP-RCT HOT, trubky pro rozvody topení vyztužené skelným vláknem FV PP-RCT FASER HOT a trubky pro rozvody klimatizace a chlazení FV PP-RCT FASER COOL, také vyztužené skelným vláknem. Řadu doplňuje trubka FV PP-RCT STABIOXY se 100% kyslíkovou bariérou, určená pro páteřní rozvody topení. Společnost letos, po loňském poklesu opět očekává růst ruského trhu.

Vytvořili jsme pro vás nové www stránky

Ve spolupráci s internetovými profesionály ze společnosti eBRÁNA  jsme pro vás vytvořili nové úspěšné webové stránky.

5.3.2015 naši firmu v Čelákovicích navštívili zákazníci a montážníci firmy Green Building ze Srbska.

5.3.2015 navštívili naši firmu v Čelákovicích zákaznicí a montážníci firmy Green Building ze Srbska.

Předvedli jsme jim prezentaci naší firmy, po které si prohlédli také výrobu, laboratoř a sklad.

Děkujeme jim za návštěvu.

FV Plast, a.s.

ISH Frankfurt

Děkujeme všem našim současným i potenciálním obchodním partnerům za návštěvu našeho stánku na mezinárodním veletrhu ISH ve Frankfurtu. Zároveň slibujeme, že při příštím ročníku rozšíříme plochu našeho stánku adekvátně šíři našeho sortimentu.

 

Soutěž Učeň instalatér 2011

Společnost FV-Plast, a.s. je partnerem finále 14. ročníku soutěže odborných dovedností „Učeň instalatér 2011“, které proběhne ve dnech 13. – 15. 4. 2011 na výstavišti v Brně.

Projekční software FV CAD

 Nový projekční software FV CAD vyvinutý ve spolupráci s firmou Atcon Systems, pro navrhování rozvodů teplé i studené vody a vytápění z trubek a tvarovek FV PPR Systém a FV FASER Systém vám nabízíme zdarma ke stažení.