Upravit stránku

Novinky

Byli jsme na výstavě Big 5 v Dubaji

Ani letos jsme nechyběli na významné výstavě, Big 5 v Dubaji. Představili jsme celý výrobní rozsah a naši horkou novinku.

Montážní pomůcka vám usnadní práci

Vytvořili jsme montážní pomůcku, která vám pomůže při aplikaci našich systémů pro rozvody vody, při svařování apod. Hodí se montážním firmám i projektantům.

Aquatherm Kyjev

Po odmlce se FV - Plast, a.s. opět vrátil na mezinárodní veletrh Aquatherm Kyjev.

Největší zájem návštěvníků budí systémy, které jsou spojeny s topením, nebo získáváním a rozvodem tepla.

ISH Frankfurt

AQUATHERM Nitra 2017

AQUATHERM Moskva

PPR koleno UNI s kovovým závitem. Usnadní vám práci i odlehčí brašnu

Nástěnné PPR koleno UNI s kovovým vnitřním závitem vám usnadní práci i odlehčí brašnu. Nemusíte díky němu mít dvě tvarovky a použijete jej jako přechodku pro závitový spoj.

FV MULTIPERT-AL. Ideální pro rozvod pitné vody

Trubky FV MULTIPERT-AL jsou díky moderním materiálům vynikající pro rozvody pitné a teplé vody i pro stoupací vedení. Mají skvělou tvarovatelnost a i teplotní odolnost až do 95 °C.

Aqua-Therm Moskva 2017

FV PP-RCT UNI. Trubky z polypropylenu nové generace

Naše společnost přichází se zcela novým řešením trubek pro rozvody pitné a teplé vody, stlačeného vzduchu nebo chladicí vody v průmyslu. Trubky FV PP-RCT UNI jsou vyrobené z polypropylenu nové generace.

DUBAJ 2016

FV PP-RCT FASER COOL. Trubky vhodné pro rozvody průmyslového chlazení

Vysoce průtočné trubky FV PP-RCT FASER COOL z polymeru nové generace jsou vyrobené na principu několika vrstev. Jsou ideální u rozvodů průmyslového chlazení, napájení klimatizace i pitné vody.

FV PP-RCT HOT pro rozvody teplé vody a topení

Trubky pro rozvody teplé vody a topení jsou vhodné i pro topné radiátory všech typů až do teploty 90 °C. Životnost 50 let a moderní materiály z nich dělají jasnou volbu při tvorbě rozvodů.

Fantastické vytápění FV Plast. Mějte nohy v teple

Celý duben nás můžete slyšet v rádiu nebo vídat na billboardech. Fantastické vytápění FV Plast vám přináší jenom samé výhody, přesvědčte se sami.

MCE Milano 15.-18.3.2016

Ve dnech od 15. do 18.3.2016 probíhá mezinárodní výstava v Itálii v MCE Miláno, zaměřená na teplo, chlazení, vodu a energii. 

I firma FV - Plast, a.s. je její součástí

POZVÁNKA NA AQUA-THERM NITRA 2015

AQUA-THERM v NITŘE letos opět s FV - Plastem

Společnost FV - Plast, a.s. se letos, jako již tradičně účastní mezinárodního odborného veletrhu pro vytápění, ventilaci, klimatizaci, měřící, regulační sanitární a ekologickou techniku AQUA-THERM Nitra 2016.

AQUA-THERM MOSKVA 2016

AQUA-THERM Moskva 2016 otevřel své brány 2. 2. 2016 a FV - Plast, a.s. ani letos nechybí na této důležité výstavě. Ucelil svou výrobkovou řadu FV AQUA kompletní sérií trubek z PP-RCT. Nabízí teď trubky pro instalace rozvodů teplé a studené vody FV PP-RCT UNI, trubky pro rozvody teplé vody a topení FV PP-RCT HOT, trubky pro rozvody topení vyztužené skelným vláknem FV PP-RCT FASER HOT a trubky pro rozvody klimatizace a chlazení FV PP-RCT FASER COOL, také vyztužené skelným vláknem. Řadu doplňuje trubka FV PP-RCT STABIOXY se 100% kyslíkovou bariérou, určená pro páteřní rozvody topení. Společnost letos, po loňském poklesu opět očekává růst ruského trhu.

Vytvořili jsme pro vás nové www stránky

Ve spolupráci s internetovými profesionály ze společnosti eBRÁNA  jsme pro vás vytvořili nové úspěšné webové stránky.

5.3.2015 naši firmu v Čelákovicích navštívili zákazníci a montážníci firmy Green Building ze Srbska.

5.3.2015 navštívili naši firmu v Čelákovicích zákaznicí a montážníci firmy Green Building ze Srbska.

Předvedli jsme jim prezentaci naší firmy, po které si prohlédli také výrobu, laboratoř a sklad.

Děkujeme jim za návštěvu.

FV Plast, a.s.

ISH Frankfurt

Děkujeme všem našim současným i potenciálním obchodním partnerům za návštěvu našeho stánku na mezinárodním veletrhu ISH ve Frankfurtu. Zároveň slibujeme, že při příštím ročníku rozšíříme plochu našeho stánku adekvátně šíři našeho sortimentu.